Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

София-Златоград

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    София-Златоград

    Ще карам нова година в родния град на Делю Хайдутин. Знам, че е рано (щото до тогава може пак да завали), но някой има ли наблюдения за пътя дали е почистено. Мисля да мина през София, Пловдив, Кърджали и после през Подкова, а не през Джебел.Също така Самоков-Боровец-Долна баня.
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    #2
    Тъкмо се връщам от Мала Църква, което е по пътя Самоков - Боровец. Минах по Самоковско шосе на отиване и се върнах през Белчин баня и Алино. Мисля, че вторият път е за предпочитане, сравнително добър е, движението е много слабо и почти няма завои. Първият е по-тесен и може би по-кратък с около 5 км, което не е болка за умиране. И двата пътя бяха почистени и нямаше големи дупки. Приятен път!
    Alles in Ordnung

    Коментар


      #3
      Докладвам.Минах Кюстендил-Дупница-Самоков-Боровец-Долна баня-Пазарджик-Асеновград-Кърджали-Джебел-Златоград и обратно естествено. Пътят горе долу се търпи, дори като за България е добре.Трябва да се внимава в прохода между Асеновград и Кърджали правят ремонт и има изненади, и необозначени опастности. В обхвата на Кърджалийското пътно управление пътищата са доста добри и се изграждат нови и се подобряват старите непрекъснато. Златоград - Смолян - пътят е неподържан от много години, но се минава. Естествено дупки и неравности бол. Ходете в Златоград не е за изпускане нито виното, нито Кабак гайдата.
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар

      Working...
      X