Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Multipla 1.9 JTD БАРТЕР

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Multipla 1.9 JTD БАРТЕР

    Fiat Multipla 1.9 JTD БАРТЕР GSM 0885951595

    #2
    колега за какво пунто я заменяш и каде е оргиналния волан да не е имало цунами някаде поздрави
    Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

    Коментар


      #3
      Търся Пунто за дъщеря ми а оригиналниа волан с Airbag е здрав и е у мен..ако държиш я получаваш с него аз лично предпочитам спортния..

      Коментар


        #4
        Друг бартер интерсува ли те?
        Lancia Kappa 2.4 JTD 99`
        Uno 75 1.5i.e.8V 88`

        Коментар


          #5
          Малка дамска кола

          Коментар


            #6
            колега аз имам фиат пунто 2000 година бензин 1,2 60 коня 3 врати ето и някоя снимка да видиш
            Прикачени файлове
            Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

            Коментар


              #7
              :D

              Коментар


                #8

                Коментар


                  #9
                  :D

                  Коментар


                    #10
                    :D

                    Коментар


                      #11

                      Коментар


                        #12
                        Бартер.

                        Имам Фиат Пунто Кабрио 97г - перфектна дамска кола особенно за млади!!! Навит съм на бартер - а ти?
                        http://s5.bg.bitefight.org/c.php?uid=108022

                        Коментар


                          #13
                          Re: Fiat Multipla 1.9 JTD БАРТЕР

                          Broker написа:
                          Fiat Multipla 1.9 JTD БАРТЕР http://www.snimka.bg/album.php?album_id=294995Дата на производство януари 2001 г. Тип двигател Дизелов Мощност (к.с.) 105 к.с. Скоростна кутия Ръчна Категория Ван Пробег 166800 км Цвят Тъмно син мет. Особености:4(5) Врати, ABS, Airbag, Ел. Огледала, Застраховка, Имобилайзер, Климатроник, Лети джанти, Металик, Навигация, Парктроник, Серво управление, Стерео уредба, Халогенни фарове, Центр. заключванеДопълнителна информация:колата е напълно обслужена, спортен пакет, спортен волан, заводска навигация, почти нови зимни гуми с ляти джанти стерео, ел. пакет и др.,ГО , винетка за 2009,GSM 0885951595
                          Kakva mu e cenata.Писането на кирилица е задължително."Модераторски екип на fiat-bg.org"
                          ФИЯТ МАРЕЯ 1,9 ТД 98г. HLX WEEKEND-страхотно удоволствие е да шофираш такъв автомобил.

                          Коментар


                            #14
                            Broker, джантите ако са 4х98 и ако са 15 и ако ги продаваш отделно имам интерес (без гуми)

                            Коментар


                              #15
                              Интересува ме волана. Ако решиш да я продадеш със оригиналния волан, дай да се разберем нещо за този.
                              "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                              ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                              Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                              Коментар

                              Working...
                              X