Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

2 x Fulda Kristal Montero 185/65R15 88T

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    2 x Fulda Kristal Montero 185/65R15 88T

    2 x Fulda Kristal Montero 185/65R15 88TDOT 0804Добавям и третата (от снимка 5) фрий заради леката козметика по борда. :D до последно си ми беше задна дясна.Купих колата от подписа с тях и съм ги карал два сезона.Държат се мъжки на пътя!Гумите са в София-Лагера.За контакти на ЛС моля.Цена 70лв.
    Прикачени файлове
    Fiat Stilo 1.8 16V

    #2
    Извинявай за спама, ама с тези гуми и полицаите може да те глобят, извинявам се понеже не винаги на сниките може да се прецени реално за височината на грайфера, но все пак ми се струва прекалено малък, за да функиционират тези гуми през зимата, дота май е 2002г.?
    --Старата ръжда любов не хваща!--
    156 sportwagon 1,9 jtd 115
    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

    Коментар


      #3
      дота мисля че е --02г ......
      Fiat Brava 1.6 16V 2001

      Не на войната по пътищата !
      http://media.causes.com/ribbon/478500

      Коментар


        #4
        Приемам извиненията, досега не са ме глобили :D Сега каво мислите за DOT-а?
        Прикачени файлове
        Fiat Stilo 1.8 16V

        Коментар


          #5
          Колеги, никой не може да ви глоби. По закон ограничението е 1,6 mm. На зимните гуми, производителите слагат един маркер на 4 mm и един на 1,6 което е по закон. Идеята е че след 4 мм, гумата няма да може да копае в снега толкова добре. Но няма да ви глобят.
          FIAT Bravo JTD GT '99

          Коментар


            #6
            За глоба няма да ви глобят, ама с тоя граифер на маркера чак и за зимата не стават, за едно лято стават обаче до другата зима ще са на нула.
            Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
            Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
            Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

            Коментар


              #7
              Да помоля да ограничим спама до минимум ако не възразявате. Грайфера е 3,5-4,0мм за различните гуми-предни и задни. Все пак не са чисто нови, а на 4 сезона. Щах да изкарам и тази зима с тях, но задна лява направи балон и купих 4 нови. Ако никой не ги иска ще ги изхвърля и толкоз. За цената-това е 35 лв/гума+една подарък, проверих как вървят в нета на старо с DOT --04: еми за 60 лв на парче (форд форума например).
              Fiat Stilo 1.8 16V

              Коментар

              Working...
              X