Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Празнична среща на FIAT феновете

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Празнична среща на FIAT феновете

    Май няма ентусиасти

    #2
    Alexius написа:
    Май няма ентусиасти
    Има бре, що?... казвайте къде?!!!!!!
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #3
      Аз също съм за среща само кажете къде.

      Коментар


        #4
        Колеги ако ви се идва до Банкя... може да опитам да направя някоя резервация?И разбира се да уточним кой ден....
        Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
        Fiat Linea 1.3 Multijet'08
        Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
        http://forum.fiat-bg.org

        Коментар


          #5
          Еми само да уточним деня и часа и колко човека аз днес ще поразпитам из заведенията в района
          Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
          Fiat Linea 1.3 Multijet'08
          Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
          http://forum.fiat-bg.org

          Коментар


            #6
            Като гледам, май няма никакъв интерес към срещата... Ако все пак освен мен и Mitko някой има желание може да го направиме сряда или четвъртък, но все пак трябва да има и други, как мислите колеги?
            Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
            Fiat Linea 1.3 Multijet'08
            Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
            http://forum.fiat-bg.org

            Коментар


              #7
              speedfire

              Колеги, първо Честита коледа,ако има такава среща и аз ще дойда само кажете къде

              Коментар


                #8
                Аз съм твърдо за среща и ще дойда. Кажете къде и кога аз нямам претенции стига да не е сутринта

                Коментар


                  #9
                  Аз предлагам да се съберем на 07.01.2006 вечерта и да си направим купона

                  Коментар


                    #10
                    blondy_driver написа:
                    Аз предлагам да се съберем на 07.01.2006 вечерта и да си направим купона
                    Колеги ако ще се обединяваме около тая дата - дайте малко повече активност и ако сте навити за Банкя - казвайте да ходя да запазвам някъде маса!
                    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                    http://forum.fiat-bg.org

                    Коментар


                      #11
                      Колеги, днеска направих резервация за 07.01.2006 г. в ресторант "Белвю" в Банкя. Ресторантът се намира в центъра на града, точно срещу паркинга пред старата сграда на общината. За тези от вас които си нямат понятие от Банкя - може да се дойде по два пътя - или по стария път, който е през караулката на околовръстното на бул. Европа. Тръгва се в посока Калотина и след това на 100 метра е разклона за Банкя в ляво. Ако се кара по този път след влизане в града се кара до центъра, където се стига до едно площадче пред минералния плаж, където се прави ляв завой и след 20-30 м. е паркинга и заведението. Паркинга ще се падне от дясно, а заведението - от ляво.Ако се идва по новия път ( разклона за Банкя по околовръстното преди Филиповци ) след влизане в града се кара само направо и се стига до същия паркинг, като в този случай заведението ще се падне от дясно, а паркинга - от ляво.За самото заведение - представлява нова сграда на 3-4 етажа, на първия е виенски салон, а на втория е ресторанта.Моля всички колеги които мислят да идват да потвърдят до четвъртък другата седмица, за да потвърдя резервацията с броя на хората които ще се съберем.Резервацията е за 19:30 часа
                      Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                      Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                      Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                      http://forum.fiat-bg.org

                      Коментар


                        #12
                        zgabrovski написа:
                        Колеги, днеска направих резервация за 07.01.2006 г. в ресторант "Белвю" в Банкя. Ресторантът се намира в центъра на града, точно срещу паркинга пред старата сграда на общината. За тези от вас които си нямат понятие от Банкя - може да се дойде по два пътя - или по стария път, който е през караулката на околовръстното на бул. Европа. Тръгва се в посока Калотина и след това на 100 метра е разклона за Банкя в ляво. Ако се кара по този път след влизане в града се кара до центъра, където се стига до едно площадче пред минералния плаж, където се прави ляв завой и след 20-30 м. е паркинга и заведението. Паркинга ще се падне от дясно, а заведението - от ляво.Ако се идва по новия път ( разклона за Банкя по околовръстното преди Филиповци ) след влизане в града се кара само направо и се стига до същия паркинг, като в този случай заведението ще се падне от дясно, а паркинга - от ляво.За самото заведение - представлява нова сграда на 3-4 етажа, на първия е виенски салон, а на втория е ресторанта.Моля всички колеги които мислят да идват да потвърдят до четвъртък другата седмица, за да потвърдя резервацията с броя на хората които ще се съберем.
                        Пиши ме.. само ако може след ден-два да кажа колко места.... аз самият съм сигурен!!!!
                        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                        Коментар


                          #13
                          и мен ме бройте ако имате нужда от помощ в организацията и тн. пишете ми ЛС винаги съм насреща

                          Коментар


                            #14
                            Mitko написа:
                            zgabrovski написа:
                            blondy_driver написа:
                            Аз предлагам да се съберем на 07.01.2006 вечерта и да си направим купона
                            Колеги ако ще се обединяваме около тая дата - дайте малко повече активност и ако сте навити за Банкя - казвайте да ходя да запазвам някъде маса!
                            Аз, ти и blondy_driver сме си вече компания Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                            Е, че и аз!
                            Frontera Sport, X20SE март 1998

                            Коментар


                              #15
                              И аз съм там!!!

                              Коментар

                              Working...
                              X