Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ляти джанти 14" 4*98

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ляти джанти 14" 4*98

    та.. продавам въпросните джанти. по спомен ми се струва, че бяха от Пунто, но не съм сигурен .Едната джанта и има нещо защото гумата изпуска, може би е за машинно изправяне, но не знам. другите 3 са в добро състояние, само едната има 2 петна по 5 мм. където е паднала боята защото джантите са черни. Давам ги с гуми подарък, защото не знам дали някой ще кара с тях.Цената е по договаряне и започва от 220 лв. ето ги и тях.
    Прикачени файлове

    #2
    Колега даи някакво телефонче за връзка
    Fiat Punto 1.2 75 ELX-Forever
    Alfa Romeo 146 1.9 JTD
    Fiat Bravo 1.6 16v SX-Ex
    Alfa Romeo 155 2.0 8V

    Коментар


      #3
      0887/017567

      Коментар


        #4
        up забравих да напиша че гумите са 2 по 2 еднакви не стават много за каране, размера им е 185/60/14 давайте ценички колеги отворен съм към оферти

        Коментар


          #5
          коледна промоция 190 лв.

          Коментар


            #6
            някой?? ако някой ги иска да не се притеснява а да казва.. може и цена да направим

            Коментар


              #7
              още са на пазара

              Коментар


                #8
                горе

                Коментар


                  #9
                  много се извинявам на мод-овете за този ъп, но искам да кажа , че джантите си имат цена и ще ПОМОЛЯ уважаемите колеги да спрат да ми пращат л.с-та с цени, които могат да ми дадат.. в крайна сметка мен не ме интересува кой колко има...аз гледам да си продам джантите.цената подлежи на коментар, но разумен..... аз не ги давам за скраб а ги продавам .

                  Коментар


                    #10
                    колеги, който може да се пазари ще спечели

                    Коментар


                      #11
                      колега пусни ми някава цена на ЛС да видим нещо да се спазарим, имам наистина интерес кум тях!!! или пиши на скайп
                      4 бири и турбината да свири

                      Коментар


                        #12
                        колега страхотни са джантите и аз такива искам за моето пунто ама сега като нема пара и напраоо се самоизяждам от вътре ако нататак още не са продадени се надявам да иам китни и да ги зема

                        Коментар


                          #13
                          е колега като нема пари сега ще има по нататък и тогава пак ще излезнат такива джанти.. нема да се пУашиш

                          Коментар


                            #14
                            хайде де... 170 лв

                            Коментар


                              #15
                              а дали ще има проблем с тругване и вървене при моят малък мотор защото аз съм със 1.1 55 кончета

                              Коментар

                              Working...
                              X