Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кофти парно?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кофти парно?

    Ситуацията е следната: на ниски обороти духа хладко , направо студено...но не винаги го прави. Мисля че не е запушен радиатора ...?

    #2
    Re: Кофти парно?

    snaiperisto написа:
    Ситуацията е следната: на ниски обороти духа хладко , направо студено...но не винаги го прави. Мисля че не е запушен радиатора ...?
    а нивото на антифриза как ти е

    Коментар


      #3
      Да не прави проблем водната помпа.
      Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

      Коментар


        #4
        ми обезвъздуши си системата хубаво качи предницата на тротоар отовори кранчето и остави колата да поработи
        Fiat Punto 1.4 gt turbo
        Ford Fiesta 1.3 new port

        Коментар


          #5
          hibrid бъзикаш ли се?! За кое кранче говориш, че и на мен ми прави сечено тва парно, или е климатроника Yellow_Flash_Colorz_PDT_21
          Fiat Coupe 2.0 20V 98g. Pininfarina

          Къде отиваш ти, може би?

          Коментар


            #6
            Предполагам всички радиатори имат пробка в горния ляв ъгъл (ако стоим пред колата).Отваряш тая пробка и започваш да наливаш течност в казанчето докато от пробката на радиатора не потече плътна струя течност.Затваряш пробката отиваш вътре в купето пускаш парното на 6 да духа и излизаш отвън, ако дръпне течност долей.Остави колата да поработи малко с отворена капачка на разширителния съд и затвори.Изчакай перката да се развърти и си готов!п.с.На моята точно така и обезвъздушавах системата, но си оставих капачката отворена докато се завъртя перката и на двете степени и не съм имал никакви проблеми!Не е нужно да се вдига предницата на колата на високо за да се обезвъздуши.Не само с моята кола съм процедирал така!Успехп.с.Никога не съм бутал пробки на парно и тем подобни при обезвъздушаване!
            now. BMW E39 523i '98 170hp
            ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
            ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

            Коментар


              #7
              6ma7ka7a написа:
              Да не прави проблем водната помпа.
              И аз се съмнявам в нея.

              Коментар

              Working...
              X