Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Браво 2.0 20V HGT ударено

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат Браво 2.0 20V HGT ударено

    продавам Фиат Браво 2.0 20V HGT ударено96г. всички екстри обслужено преди 1000 км.сменено цялото окачване с чисто ново преди 1800 км.продава се цялото-НЕ НА ЧАСТИ частите за смяна след удара са:преден капакляв калникброняфаровемигачиводен радиаторрадиатор климатикпредна гредацена 2000 лева и не подлежи на коментаробявата важи за гр.Софияза връзка:лс Skype-marsmario3GSM-0888 699 755- Марио

    #2
    Не го приемай като спам ама виждам ,че този на места заснежен и заледен участък ти е изиграл лоша шега.Къде се е случило това нещастие?
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      вентилатора на радиатор(антифриз) здрав ли е?щото само той е 320 лв.къде в Сф е колата?

      Коментар


        #4
        Плиска

        Коментар


          #5
          Tornado написа:
          Не го приемай като спам ама виждам ,че този на места заснежен и заледен участък ти е изиграл лоша шега.Къде се е случило това нещастие?
          след Асеновград

          Коментар


            #6
            имам вентилатор и радиатор танкана ,мисля че офертата на колегата е доста добра,ама немам кинти иначе щях да си направя едно подараче,все пак ако седи след празницитеКолега а колата регистрирана ли е

            Коментар


              #7
              rally_86 написа:
              имам вентилатор и радиатор танкана ,мисля че офертата на колегата е доста добра,ама немам кинти иначе щях да си направя едно подараче,все пак ако седи след празницитеКолега а колата регистрирана ли е
              да регистрирана е.има си преглед и гражданска

              Коментар


                #8
                marsmario написа:
                rally_86 написа:
                имам вентилатор и радиатор танкана ,мисля че офертата на колегата е доста добра,ама немам кинти иначе щях да си направя едно подараче,все пак ако седи след празницитеКолега а колата регистрирана ли е
                да регистрирана е.има си преглед и гражданска
                Продавай на части , цялата и да я подариш на някой ще трябва да даде пари като за здраво HGT за да го вкара в час.По на далавера ще си да го разхвърляш на чаркове.Само от кожените седалки ще изкараш една добра коледа + нова година.Просто съвет!

                Коментар

                Working...
                X