Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ланча Капа 2.4 JTD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ланча Капа 2.4 JTD

    Колеги, поради нужда от финансов ресурс се налага да се разделя с автомобила си, за голямо мое съжаление, но да карам по ред:Ланча Капа 2.4 JTD -99-ти набор, мисля август или септемвриДвигателя като по горе писах 2400 кубически сантиметра 136 конски силиПо километраж 150 000, на диагностика 250 000 км.Екстри: ми всичко характерно за Капа лети джанти, климатроник и др., без електронна система за стабилизация и подгрев на седалките.Климатроника - зареден лятото - работи перфектноСменени комплект ремъци и ролки преди 10 000 км. - мисля че бяха някъде към 500 лв. /само материалите/ смяната си я правя сам, въобще всичко почти съм правил сам по тая кола, просто не вярвам на псевдомайстори. Сменил съм също и демпферната шайба на коляновия вал /тази която върти пистовия ремък/ Рецилкирал съм алтернатора - нови лагери, нови четки, нова шайбаСменен е датчик на АБС-а на предно ляво колелоСменени комплект накладки предни задниСменено ляво огледало /на старото не работеше подгрева/Сменено маслото в хидравликата и скоростната кутия преди 10 000Сменен десен шарнир маншон на ляво вътрешно каре.Чисто нов дебитомер от Киров-Бош преди една седмицаКомплект чисто нови зимни гуми, монтирани преди 10 дниНово масло, и комплект филтри от преди 10 дниКолата поне при мен е карана само с Лук Ойл Синтетик 5W40 - разход на масло не се забелязваСменен съединител комплектЦена 6000, като подлежи на коментар на мястоТел за връзка: 0885507477 - ВладиКолата може да се види /изпробва/ по всяко време. по местоживеене на продавача Няма проблем и да се мине на диагностикаИма гражданска отговорност и винетка за цялата 2009-таМалко снимки - от миналата зима са и не са много качествениЗнам че в мобилето има Капи по 4500-5000, но след смяната на всичките тия неща....Моята е стигнала на 7500, и не бих я дал но се налага излезе добра оферта за жилище и ми трябва всяка стотинка!
    Прикачени файлове
    Lancia Kappa 2.4 JTD 99`
    Uno 75 1.5i.e.8V 88`

    #2
    Да допълня колата е със сервизна книжка, 4 оригинални ключа с чипове/единия мастър/ и тъй наречения "чип тунинг" направен още в Италия, другата интегрална схема в която е оригиналната горивна карта на двигателя също е у мен. Тоест със смяна на чипа колата може да бъде върната към заводските настройки.
    Lancia Kappa 2.4 JTD 99`
    Uno 75 1.5i.e.8V 88`

    Коментар


      #3
      4500....
      Lancia Kappa 2.4 JTD 99`
      Uno 75 1.5i.e.8V 88`

      Коментар

      Working...
      X