Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пътен полицай.....разпозна майка си

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пътен полицай.....разпозна майка си

    Пътен полицай, изпратен на мястото на тежка катастрофа, разпозна в убитата на място пешеходка собствената си майка. Тежкият инцидент е станал вчера около 7 часа на пътя Ветрен-Бургас, в близост до автобусна спирка срещу цеха на "Чикън груп", съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция на МВР в Бургас. 60-годишната М.Ч. от Айтос пресичала неправилно пътното платно, когато била блъсната от лек автомобил, чийто шофьор избягал от местопроизшествието. Жената е преминавала пътното платно отдясно наляво по посока на движението през мантинелите, разделящи пътните платна. В резултат на удара жената починала на място. Неизвестният шофьор дори не спрял. Най-вероятно автомобилът му е тъмен на цвят мерцедес, който е със счупено предно ляво огледало. На мястото на катастрофата веднага е изпратен полицейски патрул. Единият от полицаите обаче разпознава в трупа на платното собствената си майка. Областната дирекция на МВР Бургас призова гражданите, които имат някаква информация за тежкия инцидент или данни за колата или водача, да съобщят своевременно на тел. 166 или 056/856 847.Колеги, настръхнах като четох това, поставете се на мястото на човека...дълбоки съболезнования!
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    #2
    Какво да коментираме!Жалко за човечеца и майка му! Няма такъв шок - да загубиш родител, и то по нелеп начин!Виновника - мерцедес (безнаказаност, особено ако е от СКЪПИТЕ мерцедеси). И тук няма да има справедливост, дори и да го открият!

    Коментар


      #3
      Злобата и безотговорността в тази Република нямат край.Пазете се колеги както и останалите участници в движението.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        И шофьора на мерца явно е бил сгазил лука щом не е спрял (я на няколко ракии, я без книжка), ама и бабата с кой акъл пресича през мантинелата! Най-малкото като пресичаш така трябва много да се оглеждаш!
        F31 BMW 320d

        Коментар


          #5
          НЕ е към темата, ама аз настръхнат от товаhttp://clip4e.com/play_tozi_klip_e_p..._pytistata.htm
          Тря'а напиша нещо тука, нали

          Коментар


            #6
            Наистина съжалявам за случилото се. Аман от пияни, дрогирани и безрасъдни водачи по улиците!
            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP
            -------------------------------------
            1f Y0u C4N rE4D Th1S, i7 1s t1Me T0 7uRn 0FF Y0Ur PC 4Nd Ge7 Life!

            Коментар


              #7
              Тоа клип май Ставиийски трее да го гледа
              БРАВОТА НА ЧАСТИ
              http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...901&highlight=
              http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=54754

              Коментар


                #8
                GbGzTeaM написа:
                НЕ е към темата, ама аз настръхнат от товаhttp://clip4e.com/play_tozi_klip_e_p..._pytistata.htm
                Всеки решил да се прави на състезател да го гледа много е интересен.
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар


                  #9
                  Иди търси вината сега в кой е проблема , но подкрепям колегата за да избяга сигурно е имало нещо нередно при него.... въпреки , че системата е толкова смотана , че и да беше изряден щеше да е осъден....

                  Коментар


                    #10
                    Jivko Georgiev написа:
                    Иди търси вината сега в кой е проблема , но подкрепям колегата за да избяга сигурно е имало нещо нередно при него.... въпреки , че системата е толкова смотана , че и да беше изряден щеше да е осъден....
                    Смотаното на системата е да убиеш пешеходец и да избягаш или е смотаното, че ако не избягаш, въпреки, че си убил пешеходеца ще те осъдят? Не схванах, а вероятно и никой не е схванал...
                    Steliyan's Life!
                    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                    Коментар


                      #11
                      Смотаното е че дори да си карал с ограниченията да си изряден и така нататък пак водача е виновен а не неправилно пресичащия убит или ранен или какъвто ще да е.... най - добре здрав разбирасе...

                      Коментар


                        #12
                        Можем само едни дълбоки съболезнования на човечеца да изкажем и следващия път като решим да сме състезатели по улиците да се сетим за този случай.....
                        FIAT BRAVO SX 1.6 16V '96 ex...
                        FIAT Doblo Cargo 1.9 JTD
                        Alfa Romeo 147 1.9 JTD '01 now

                        Коментар


                          #13
                          и на мен щеше да ми се случи подобно нещо до попово има една отбивка с едно корабче там сппрял автобус с баби и те решили да пикаят отсреща в храстите и изведнъж изкочиха от там и тръгнаха да пресичат видяха ме и продължиха аз намалих сериозно и отсреща едно ауди 80 изкача и наби спирачки и взе да върти задницата и да се сурка бабите се върнаха в моето платно аз на една трана в храстите тои отсреща в храстите и слязохме да се караме на бабите аз и казах че не са на нивата да пресичат както им доиде а те ми отвърнаха че внимавали за малко да ги отупаме но доиде водача на автобуса се перчи и тои щеше да го отнесе защото тои трябва да внимава за безопасноста на пътниците и извика полиция един куп глупусти и накрая нищо хубавото е че бабите са живи и здрави така че не само водачите са виновни а и тези пешеходци които пресичат дет им доиде и държавата защото няма пешеходни патеки а има пари за мерцедеси
                          fiat bravo 16_16v 103hp

                          Коментар


                            #14
                            Хайде, пак държавата е виновна, че едните решили да пикаят в храстите, а другите карат с несъобразена скорост покрай някоя отбивка. Държавата не може, а и не е нейна работа да предполага на кого къде ще му хрумне да пикае, че да начертае пешеходна пътека от всяка отбивка до отсрещния храсталак. А ти, като виждаш възрастни хора, за всеки случай намалявай до безопасна скорост, защото те са неконтролируеми, също като децата. Тази черта от трудолюбивия характер на българина - пикаенето в храстите - е неразривна част от народопсихологията ни, както и нежеланието да плащаме за паркинг, но и в двата случая не пропускаме да обвиним държавата, защото не искаме да дадем 20 стотинки за клозет, или 1 лев за паркинг.
                            Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                            Коментар


                              #15
                              Tornado написа:
                              GbGzTeaM написа:
                              НЕ е към темата, ама аз настръхнат от товаhttp://clip4e.com/play_tozi_klip_e_p..._pytistata.htm
                              Всеки решил да се прави на състезател да го гледа много е интересен.
                              И на мен много ми хареса клипа ама нещо ми сече. Ето още едно такова клипче http://www.vbox7.com/play:cb758a54
                              Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                              Коментар

                              Working...
                              X