Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo GT TD100 -КЛЮЧ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Bravo GT TD100 -КЛЮЧ

    Здравейте, знаете какво стана с колата, прегря, след свалянето на главата се оказа за смяна на сегменти четвърти цилиндър, шлайф глава.продавам го, ако някой иска да си го оправи с мерак и да си има ново двигателче. (отстъпка 25% за всички необходими части и препарати)давам го с ксенона, СД Даевоо, 4 зимни гуми на 7000 и 10000км, има всички екстри за модела..нови носачи, нов термостат..купето е боядисано през пролетта - дръжки от Мареа, лайсни в цвета на купето.снимки има в гаража
    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
    e30 forever!

    #2
    Колега само недей на части това хубаво браво.Но ако разпарчетяваш съм първи за кожата.
    Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

    Коментар


      #3
      Нали започна да го правиш какво стана?Така както е разкостено ли го продаваш?
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        дам, тамън всеки може да види реалното състояние, аз просто вдигнах ръце... пп не ми е проблем да го сглобя за транспортиране, но няма да запали.пп и мен много би ме било яд да отиде за части, ама какво да се прави
        A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
        e30 forever!

        Коментар


          #5
          Щом ще я продаваш на части я да те питам продаваш ли този маркуч, идващ от турбото и колко струва? Отговорът може и да е на л.с.
          Прикачени файлове

          Коментар


            #6
            A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
            e30 forever!

            Коментар


              #7
              Корите на вратите целите ли ще ги продаваш , или има начин дами свалиш пластмасите от тях (имам в предвид дръжкаите за отваряне и там където седят копчетата за прозорците , където се хваща дасе затвори вратата) и от 2-те врати ми трябват , ако си навит дами ги свалиш пиши дасе разберем нещо ....

              Коментар


                #8
                Колега авансаторния клапан сменял ли си го и има ли течове по него....ако всичко е ок кажи една цена?
                Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

                Коментар


                  #9
                  колега какъв е ксенона,малко инфо ако може на лични

                  Коментар


                    #10
                    sUkI написа:
                    колега какъв е ксенона,малко инфо ако може на лични
                    Колега и аз се интересувам от ксенона,ако може и на мен малко инфо на лични?
                    Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16V 97г.с АГУ
                    Fiat Bravo SX 80 16V 99г. с ГИ АС

                    Коментар


                      #11
                      Спирам колата от продажа, за пореден път ИЗВИНЯВАМ СЕ НА ВСИЧКИ КОЛЕГИ, проявили интерес и моля за разбиране...намерих си човек, който ще ми направи колата качествено и реших да си я направя..интерес към салона и по-големите части нямаше, така че просто няма смисъл да се вкарвам във филма с частите Поздрави, Владо
                      A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                      e30 forever!

                      Коментар

                      Working...
                      X