Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat 1.6 16v vs. Renault 19 1.7 8v с чип

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat 1.6 16v vs. Renault 19 1.7 8v с чип

    Фиатката ми е 90 кончета рендака е и тои 90 кончета барабар с чипа и е моно инжекция интересно ми е кой кого ще мине но и аз ще разбера в четвъртък, ако намерим някои да фотографира с друга кола старта ще го правим с 50 км/ч на отсечка дълга 10 км. в ранните часове за да няма много трафик
    Subaru B9 tribeca 3.0
    Peugeot 307 04
    Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
    Fiat Brava 1.6 16V 103

    #2
    защо с летящ старт
    ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
    Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
    Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

    Коментар


      #3
      това е така защото рендака въртял много гуми... и не му се давали пари зареди хората който ядели жаби и после правили коли а аз му казаш че хората измислили с...а са направили добре ама нещо са се издънели с направата на имблемата на една от марките и така вечния спор
      Subaru B9 tribeca 3.0
      Peugeot 307 04
      Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
      Fiat Brava 1.6 16V 103

      Коментар


        #4
        Аз съм за жабарската машина Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 .Първо защото рендака е моно, второ защото е 8волта Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 и трето заради емблемката.Макар, че пак зависи Жабарската машина :D в какво състояние
        Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

        Коментар


          #5
          Ами има за смяна само лагер на главина от дясно предно и малко ми надува главата ама иначе е пушка сервизна книжка масло 5в40 я карам не го бута няма ограничител на оборотомера само дето малко брамчи зареди спукани изпускателни колектори незнам с какво не пробвах да ги лепя и без ефект а никаде в Стара Загора и окраг немога да намеря постояно ми се налага да ходя по моргите понеже е свързано с работата ми и ако видя ще си взема веднага стига да са здрави де
          Subaru B9 tribeca 3.0
          Peugeot 307 04
          Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
          Fiat Brava 1.6 16V 103

          Коментар


            #6
            Ако ти е от "бързите" двигатели, за които доста слухове съм чел, че са доста пъргави съм сигурен, че ще го биеш с поне една кола разстояние...Използвай търсачката да потърсиш запитвания за съравнование между 1.6 16в с други автомобили!
            НЕ КЛИКВАЙ ТУК!
            И ЗА НИЩО НА СВЕТА НЕ КЛИКВАЙ ТУК!!!

            Codename: ФИЧО

            Коментар


              #7
              Re: Fiat 1.6 16v vs. Renault 19 1.7 8v с чип

              Dikata_BG написа:
              Фиатката ми е 90 кончета рендака е и тои 90 кончета барабар с чипа и е моно инжекция интересно ми е кой кого ще мине но и аз ще разбера в четвъртък, ако намерим някои да фотографира с друга кола старта ще го правим с 50 км/ч на отсечка дълга 10 км. в ранните часове за да няма много трафик
              И ще го правите в града по улиците е вие сте уникални ...
              Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
              Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
              Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

              Коментар


                #8
                ако рендака е един тъмно син с надписи отстрани сигорно си го минал понеже ония ден гледах един такъв при едни майстори нещо беше кахърен, но за гонката из града забравете вече имам трима приятели с книжки на трупчета какъв е смисъла!? да не говориме как се спира с голяма скорост....

                Коментар


                  #9
                  Няма да е в града а по пътя за радневокогато излезем от завоя на моста се изравняваме при първи удобен момент по телефона се разбираме и броим до 3 и аз на втора мисля да я изтрмозя понеже ще е в по високите обороти само се чудя от де да и нахакам гас че да съм по бърс :D
                  Subaru B9 tribeca 3.0
                  Peugeot 307 04
                  Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
                  Fiat Brava 1.6 16V 103

                  Коментар


                    #10
                    Dikata_BG написа:
                    Няма да е в града а по пътя за радневокогато излезем от завоя на моста се изравняваме при първи удобен момент по телефона се разбираме и броим до 3 и аз на втора мисля да я изтрмозя понеже ще е в по високите обороти само се чудя от де да и нахакам гас че да съм по бърс :D
                    Е ти на гас ли ша праиш гонката бе :D давай на бенз ... иначе зареди на ОМВ до чучурите ...
                    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                    Коментар


                      #11
                      На бензин немога смених си маркуча на бенз помпа хвърлих оригинални щото беше станал пласмасов и сложих семперит който уш трябва да издържа на масло и бензин ама се разпадна и пак и на гаста имам ламбда контрол ТАП и емулатор и незнам защо ама на бензин от както му сложиха газовото на фифо и ми се струва че му тежи и на гас върви поиче ама се си мисля че си втълпявам
                      Subaru B9 tribeca 3.0
                      Peugeot 307 04
                      Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
                      Fiat Brava 1.6 16V 103

                      Коментар


                        #12
                        Това че ще правиш гонката на газ няма да може да се види и реалното предимство на една от колите. В друга тема имаше колега който беше правил гонката на газ и беше паднал. После върви и разправяй че си бил на газ като паднеш
                        Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                        Коментар


                          #13
                          се си мисля че и на гас ще му стопя тока
                          Subaru B9 tribeca 3.0
                          Peugeot 307 04
                          Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
                          Fiat Brava 1.6 16V 103

                          Коментар


                            #14
                            Dikata_BG написа:
                            се си мисля че и на гас ще му стопя тока
                            Я си оправи колата и му накъсай шортите повредата не е голяма така че действай
                            Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                            Коментар


                              #15
                              и бахти и маркуча няма го и по моргите така де има го ама и там е така твърд взех 1 който беше наи мекиа но скобата не може да го стегне и изпуска бенза от там и съм се видял в чудо с тоя марХуч
                              Subaru B9 tribeca 3.0
                              Peugeot 307 04
                              Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
                              Fiat Brava 1.6 16V 103

                              Коментар

                              Working...
                              X