Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колеги от варна имам питане откъде си купувате масло

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колеги от варна имам питане откъде си купувате масло

    откъде си купувате масло селения за двигателя и каква марка трябва да е то за моята марея тд 100 на 200000 километра

    #2
    http://axm-auto.com/oils.php?oil=5&pid=67
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Re: колеги от варна имам питане от къде си купувате масло

      lubomm написа:
      от къде си купувате масло селения за двигателя и каква марка трябва да е то за моята марея тд 100 на 200000 километра
      Аз SELENIA не ползвам, но съм виждал да го продават в един магазин, който се намира зад "Мебелната палата"- по-точно срещу "Гюрлата" . До магазина има една автомивка. Ако не се сещаш къде е пиши ми на лични.
      SEAT Leon Cupra 300
      Triumph Street Triple 765 R

      Коментар


        #4
        последно купих от Nipparts мисля се казваха. Срещу депото на градския тр-рт... Castrol
        Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
        BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
        BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

        Коментар


          #5
          Потърси колегата Pininfarina! Има му телефона във форума!

          Коментар


            #6
            На улица Генерал Колев по посока на движенито като минеш сладкарница неделя преди да стигнеш пресечката на нептун от дясно има магазин и няколко големи табели на Селения .Там винаги има пълната гама ,мисля че са вносителите.
            FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

            Коментар


              #7
              колеги малко някой може ли да ми каже откъде във Варна да си намеря преходника за ЦД. Не не ми се пуска поръчка по интернет да кажа само. Аз намерих на едно място ама искат 40лв. А всички знаем че това си е доста за една пластмаса. идеи1?колега извинявай че питам във темата ти ама не ми се прави нова за подобен въпрос. А доста рових и не намерих някой да е писал къде във Варна има подобни преходници.
              Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
              BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
              BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

              Коментар


                #8
                kiselo написа:
                колеги малко някой може ли да ми каже откъде във Варна да си намеря преходника за ЦД. Не не ми се пуска поръчка по интернет да кажа само. Аз намерих на едно място ама искат 40лв. А всички знаем че това си е доста за една пластмаса. идеи1?колега извинявай че питам във темата ти ама не ми се прави нова за подобен въпрос. А доста рових и не намерих някой да е писал къде във Варна има подобни преходници.
                По пътя за Кичево малко преди картинг пистата има един магазин за автоелектроника -"ТОЯГА" май се казва. Провери дали го няма този преходник там.40 лв. за една пластмаса? Тези хора съвсем са се побъркали.
                SEAT Leon Cupra 300
                Triumph Street Triple 765 R

                Коментар


                  #9
                  kiselo написа:
                  колеги малко някой може ли да ми каже откъде във Варна да си намеря преходника за ЦД. Не не ми се пуска поръчка по интернет да кажа само. Аз намерих на едно място ама искат 40лв. А всички знаем че това си е доста за една пластмаса. идеи1?колега извинявай че питам във темата ти ама не ми се прави нова за подобен въпрос. А доста рових и не намерих някой да е писал къде във Варна има подобни преходници.
                  колегата rollin я продава в магазина си мисля беше под 20 левчета

                  Коментар


                    #10
                    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                    Коментар


                      #11
                      kiselo написа:
                      какво искаш да кажеш с това не те разбрах

                      Коментар


                        #12
                        lubomm написа:
                        kiselo написа:
                        какво искаш да кажеш с това не те разбрах
                        ами обърках се и си изтрих поста...а този колега който си ми посочил пише че е от първомай...аз питах за варна...?! :D
                        Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                        BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                        BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                        Коментар


                          #13
                          puntoss

                          карам го с REPSOL 10W/40 и съм много доволен! слагал съм такова масло и на предишни коли, които съм имал и го препоръчвам.

                          Коментар

                          Working...
                          X