Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво 1,6 на части казваите цени като искате нещо 2000 г п

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Браво 1,6 на части казваите цени като искате нещо 2000 г п

    Колатa е ударена но повечето от частите са здрави. Има нов съединител, двигателя е перфектен, амортисьорите са в гаранция още, стъкла, огледала и др . има и десен фар които е свален.ако искате да го еидите наи добре събота и неделя.ПРодадено:сенник,дръжки,касетофон,джанти;
    Прикачени файлове

    #2
    Е това вече е некакъв еба*и филма този потребител пуска 4 по ред тема за браво на части без абсолютно никакво спазване на парвилата,и си мисля че става въпрос за едно и също браво ако въобще съществува,писах му за цена на целите коли и на трите отговор нема направо немам думи Е модератори малко активност

    Коментар


      #3


      не съм видял че си писал защото на мен ми е наи -добре да го продам цялото.Ако се спазарим за цена ще видиш че е истинско.Да ти видя предложението на ЛС

      Коментар


        #4
        Re:

        potenciala написа:
        не съм видял че си писал защото на мен ми е наи -добре да го продам цялото.Ако се спазарим за цена ще видиш че е истинско.Да ти видя предложението на ЛС
        Колега напиши с какъв двигател дай малко повече инфо.
        Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

        Коментар


          #5


          двигателя е 1.6 16 клапан на 100 000 километра,2000 година и е сиж металик,ударен е задния капак и калник(десен)и отпред в левия фар и броня и калник,капака на двигаттеля е крив малко.Има нов съединител,нови амортосиори,Всичко по двигателя и окачването е здраво.Бях си я напраивил да я карам аз бая време ама ме удариха и изкривиха гредите.Всичко екстри без абс

          Коментар


            #6
            Колега имам купе без удари освен няколко тръпчинки което е нормално за кола на 10 години ако имаш интерес звънни на 0888066013

            Коментар


              #7
              колега ще дадеш ли някоя снимка отвътре таблото цялото как е че съм заинтересован
              1.6 16v Abarth

              Коментар


                #8
                Пластмасовия въздуховод който загребва въздушната струя и я отвежда в кутията на филтъра?
                Fiat Marea SX 1.6. 16V '98
                Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16V '99

                Коментар


                  #9
                  Батка, интересуват ме амортисьорите. Колко са и на каква цена? Към кого и колко е гаранцията? Както и цена на левия стоп, който гледам май е здрав. Моят е с пукнато покритие. Пиши на ЛС за тези неща, да не се объркам, ако отговориш на някого. По-лесно е. 10кс.
                  NOW: ???
                  Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
                  Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

                  Коментар


                    #10
                    Колега я ми пусни на лични една цена на цялото и едно телефонче

                    Коментар


                      #11
                      колега салона ти е мнооо добър,точно такъв искам но нямам стинки пък моя нема кой да го купи.все пак може да кажеш една цена
                      1.6 16v Abarth

                      Коментар


                        #12
                        3

                        Коментар


                          #13
                          Колко искаш за предната маска ако е здрава.
                          FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                          Коментар


                            #14
                            Какъв е десният фар колега и на каква цена го даваш?

                            Коментар


                              #15
                              Колега извинявай да те питам тебе не те ли удариха точно на кръстовището между ВСИ и МакДоналдс? Някой те натисна отзад и ти избута и предния?
                              MB 280 S W108 67' - pickUp
                              MB 450 SEL 6.9 W116 75' - RESTORATION
                              ex.VWPOLO6N1 95'; Fiat Bravo 1.8 GT 95'
                              Now : private - MB 230 CE Sportline W124 89' - Black Dream
                              office - Skoda Fabia HTP 1.2 04' - Blue Kid

                              Коментар

                              Working...
                              X