Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с електрониката на Фиат Пунто ТД

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с електрониката на Фиат Пунто ТД

    Значи колеги имам следния проблем, фиатчето е пунто 1,7тд 1994г. , преди няколко дни мигачите започнаха да спират 3 4 секунди след като ги пуснеш,после изкипя акумолатора. Смених го и всичко беше наред един ден. На следващия ден покарах няколко метра и колата почна да издава странни шумове , угасна и повече не запали, а най лошото е ,че ток не достигаше за нищо , нито на контакт светеше таблото нито нищо, даже и алармата не работеше. Един майстор я взе под крилото си , ама не електротехник , докато я дарпал колата запалила. Карах я вчера без проблем и днеска пак старата песен, издава странни звуци , гасне , заключва се самичка и даже 1 път запали сама без да съм въртял ключа Много ви моля , помогнете с нещо ,ако ще и съвсем малко да е например кажете къде да я закарам да я видят. Мерси предварително

    #2
    Прегледайте масите /местата където кабелите са закачени по купето/ и най-вече масата на акумулатора ...
    Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

    Коментар


      #3
      Да бе колега , мерси ама това вече го погледнаха, започвам да си мисля че алармата има нещо общо

      Коментар


        #4
        Riba написа:
        Да бе колега , мерси ама това вече го погледнаха, започвам да си мисля че алармата има нещо общо
        Ами нищо чудно, тя все пак прекъсва запалването, а ти казваш че и сама палела Закарай я там където са ти слагали алармата да разгледат какво са правили
        http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
        Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
        FIAT Punto 02' 1.9 JTD
        FIAT Punto 99' 1.7 TD

        Коментар

        Working...
        X