Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам лети джанти 14"4x98

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам лети джанти 14"4x98

    Продавам 4 лети джанти с гумиДжантите са CENTRA Made in Germany.Ето малко инфо за тях: -> 4х98, централен отвор 58,1, ширина 6JH2 E30 (Поне това пише на тях)2 от гумите са чисто нови кувани това лято, на около 2-3000км саСава перфекта 185х65х14имат си още и мустачкизадните 2 са Мишелин 195х65, средна хубост, но за задни ставатето как стоят на БраваДжантите са почти нови, никога не са изправяни, камо ли заварявани.С 4бр капачки сацена 400лв с гумите, 300лв без гумите (уточнявам, само гумите не се продават, ако някой вземе джантите без гуми, същите си ги запазвам за мен)Забележки: Имат леки ужулвания по борда от бюрдури, но нямат грам криво (колата често се кара от жена ми :D ). По борда са пръснати със спрей, за това на някой от гумата има малко от спрея.Специално на моята брава предните опираха в супорта, за това се наложи съвсем леко изпилване на самия супорт. Иначе с два фланеца който мога да подаря към джантите става идеално (фланците са от престъргани стари дискове). Отнася се само за София, без куриериИдвате и гледате на мястоВсе още са на колата ми, чакам да падне снега, за да ги сменя със зимните

    #2
    Явно не е сега сезона на...... дините :D

    Коментар


      #3
      Може бартер за навигация задължително ГАРМИН в зависимост от модела с доплащане от моя или ваша страна. Предпочитам моделите NUVI 660, 670, 760 (с доплащане от мен разбира се)

      Коментар


        #4
        kolega imam interes kum gymite tova mi e gsm 0893597575 ot sofia sum iskam da gi vida!!!!!!!!!Писането на кирилица е задължително."Модераторски екип на fiat-bg.org"

        Коментар


          #5
          обявата все още е актуалнаминах на 15-ки и тези са ми излишни

          Коментар

          Working...
          X