Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поредната лоша случка във Варна !!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Поредната лоша случка във Варна !!!

    Ето поредната катастрофа на която се натъкнах тази сутрин ... мисля че има и пострадали тъй като там беше само щофьора на камиона .... лоша работа .... колеги карайте с повишено внимание
    Прикачени файлове
    Красота - http://www.youtube.com/watch?v=Fe-w2TdG0Qo

    #2
    това мисля,че е крастовището преди един мост,а по-долното е на циркова площатка,дъртата ифичка с колко да кара,не се знае какъв е случая ама има много састезатели,........,както и да е.И аз да кажа нещо,хорица не ритайте педала на гаста,хем разхода е по малак,по-сигурно е и за колицата пак и най-вече,животеца.Караме деца,бремени жени,много е жестоко.Умолявам ви дайте да сме хора на пътя,не съзтезатели.От три години имам правоспособност и карам,много редко се исцепвам,даже нямам отнета точка,ни фиш,да не чува дявола,от скоро карам и бременна жена,няма на каде да бързаме.Бавно ама славно.

    Коментар


      #3
      Може би...:Тежка катастрофа между булдозер и кола във Варна08 декември 2008 / News.dir.bg28-годишна жена е ранена при тежка катастрофа във Варна при сблъсък между булдозер и лек автомобил с варненска регистрация, съобщиха от Спешния медицински център във града.Инцидентът е станал около 10.00 часа на кръстовището на бул.

      Коментар

      Working...
      X