Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

PUNTO GT на части - НОВИ ЦЕНИ !!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    PUNTO GT на части - НОВИ ЦЕНИ !!!!

    Продавам Пунто ГТ с челен удар на части - имам двигател,скорости(2 броя едните бяха резервни),дебитомер,компютър,главини,заден мост,окачване - едното стандартно и комплект спортни пружини,14’’ки с гуми,15’’ки без гуми,спойлер 5та врата и други.... ето новите цени до 24 декември : 0895/778 432 глава - 375лв много е кът за това е такава цената турбо с колектори - 280лв в перфектно състояние без никакъв луфтдебитомер - 300лв цената мисля е нормална тъй като и това е кът скорости - 280лв едните и 180лв другите(тези които бяха на колата защото им е пукнат корпуса)блок с бутала,биели,кол.вал,масл.помпа... - 480лв напълно оборудван без ръбове по цилиндрите или други забележки разпределителен вал - 100лв перфектен заден мост комплект - 300лвтабло с уреди - 90лвдюзи - 95лв (почистени на ултра звук преди 1.5 месец) 245cc имам и рейката и регулатора ако му трябва на някой компютър - 155лв блок АБС - 190лв имам почти всичко без частите по предницата затова на телефона !!!!!!!!Ако някой има интерес към няколко неща накуп ще има и надолу в цените - за това само на телефона и на ЛС !!!!!!!! тук се виждат 14ките (5 броя!) които са с зимни Клебер 185/60/14 дот07 на 1500 км някъде,(джантите са изправяни преди удара точно за което ми взеха 120лв ) :http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9236448 цена 390лвтук са 15ки от Фиат Купе купени от Германия перфектни проверени(вижда се на снимките) не съм ги слагал на колата тоест не сакарани в БГ:http://www.snimka.bg/photo.php?photo...oto_id=9236453 цена 280лвТук е много ценен радиатор климатик който оцеля защото беше свален за ремонт преди това(взеха ми 70 лв и го провериха после на 25 бара налягане):http://www.snimka.bg/photo.php?photo...oto_id=9236455 цена 180лвспортни пружини май са Eibach някъв ама не се вижда че се поолюпила боята:http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9236456 цена 125лворигинален спойлер за 5та врата с трети стоп :http://www.snimka.bg/photo.php?photo...oto_id=9236458 цена 95лвСамо на това имам снимки в момента но доста от частите са ми в мазето така че на телефона за инфо или на лични 0895/ 778 432

    #2
    Ще има промоций до 24 декември - тоест цените ще са надолу до тогава

    Коментар


      #3
      14ките с зимните гуми - продадениспортни пружини - продадени

      Коментар


        #4
        и 15ките продадени

        Коментар


          #5
          и разпределителен вал продаден

          Коментар


            #6

            Коментар


              #7
              Я познайте 15"- те от Купето кой ги взе ?А?АЗ! Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 Yellow_Flash_Colorz_PDT_31

              Коментар


                #8
                И да ти отвора зелена бира или И каква въобще беше целта на поста ти
                cinq 16V, Delta 1 2.0

                Коментар


                  #9
                  Турбо с колектори продаденоБутала с биели продадени

                  Коментар


                    #10
                    тампоните на двигателя здрави ли са?

                    Коментар


                      #11
                      Ако десния праг ти е оригинален и е абсолютно здрав - кажи цена?

                      Коментар


                        #12
                        тампоните на двг са скъсани при удара,праговете също не са здрави

                        Коментар


                          #13
                          Колега извинявам се за излишния спам, да се счита като Ъп на темата, но в стълб ли си се ударил?!
                          НЕ КЛИКВАЙ ТУК!
                          И ЗА НИЩО НА СВЕТА НЕ КЛИКВАЙ ТУК!!!

                          Codename: ФИЧО

                          Коментар


                            #14
                            Не в стълб колега, а в автобус .Но това едва ли има някакво значение.Ъп на темата

                            Коментар


                              #15
                              Шефе трябва ми дебитомер за PUNTO GT.Имаш ли и ако имаш кажи колко го даваш

                              Коментар

                              Working...
                              X