Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Маслото на хидравликата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Маслото на хидравликата

    здр.колеги мили,искам да си сменя маслото на хидравликата,не мога да намера темката за сащото,имам книга в компа за мойта/крома2.5тди/обаче е на руски позабраил сам го пак и тес технически технически наименования ме мъчат,искам помощ,некой който знае каде е темката да даде жокер,а нименованията са,,система гидроусилителя рулевого управления-система хидроусилователа на корминото управление,,ли значи,вместимост 0.8лт.,,масло для автоматической трансмииссии ATF Dexron II ,имам ено хидравлично масло INSA ISO VG 32 MX-Л 32.,мога ли да сложа това.Другото тр.найменование е ,,система гидропровода вqключения сцепления2,,сас две е обозначенио доло в легендата ,,на дизелqх автомбилях,,вместимост-0.25лт.вида-синтетическая тормозная жидкостq DOT 4.SAE JI703.Помагаите.Местя я в раздел "Консумативи".Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Колега, моля те недей да казваш друг път, че тук няма подходяща тема, свързана с масло :D Ето на първо четене: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=28396Купуваш каквото и да било масло Dextron II - това е обикновено минерално масло за автоматични скорости кутии, червено на цвят.Марката няма абослютно никакво значение.Ето ти и конкретен пример: TQ-D на Castrol.Около 13лв/литър е май и 1 литър ти е напълно достатъчен за цялата система.
    I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

    Коментар


      #3
      не сЪм казал, че нема, чел сам я, но не мога да я намера, благодарско. Това хидр.масло добро ли е INSA ISO VG 32 MX-Л 32

      Коментар


        #4
        vin_d написа:
        не сЪм казал, че нема, чел сам я, но не мога да я намера, благодарско. Това хидр.масло добро ли е INSA ISO VG 32 MX-Л 32
        Ми ще свърши работа но по-евтино от това май наистина няма Ако няма течове, можеш да му потърсиш все пак нещо друго
        I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

        Коментар


          #5
          не знам колега какви са му парите, таквоз ми донесе баща ми, гратис. Шамар да е аванта да е.

          Коментар

          Working...
          X