Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Marea-Weekend 1.9jtd-(2000)-нова ценa 4500лв

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Marea-Weekend 1.9jtd-(2000)-нова ценa 4500лв

    Marea weekend-elx-1.9jtd-2000Черен металик(мени на кафяво на слънце)Внос е от Холандия,сам съм си я докарвал.Аз съм 2-я собст. регистрирана е август 2008 ,имам цялата история на колата от както е купена нова Колата е в изрядно тех.с,сменени масла,филтри,ангр.ремък още+/-40000км, ляти джанти .Оригинално радио+ченжер(управление от волана),оригинален теглич разскачащ се.Километрите са прилични(оригинални)НОВА ЦЕНА 4500ЛВ
    Marea Weekend-1.9 Jtd-Elx-2000

    #2
    Набутай някоя друга снимка колега.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Tornado написа:
      Набутай някоя друга снимка колега.
      Така сникмите не ги бива много ама такива ми пратиха :D
      Прикачени файлове
      Marea Weekend-1.9 Jtd-Elx-2000

      Коментар


        #4
        още малко
        Прикачени файлове
        Marea Weekend-1.9 Jtd-Elx-2000

        Коментар


          #5
          опааа
          Прикачени файлове
          Marea Weekend-1.9 Jtd-Elx-2000

          Коментар


            #6
            Бате цена кефи на макс особено това "без коментар" Тва мойто си е направо спам ама тва ме изкефи много.
            кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

            Коментар


              #7
              rercho написа:
              Бате цена кефи на макс особено това "без коментар" Тва мойто си е направо спам ама тва ме изкефи много.
              Marea Weekend-1.9 Jtd-Elx-2000

              Коментар


                #8
                Marea Weekend-1.9 Jtd-Elx-2000

                Коментар


                  #9
                  Колега май годината не е 2000 или бъркам.Въпреки това колата изглежда много запазена наистина!!!Успех в продажбата!!!

                  Коментар


                    #10
                    nikicska написа:
                    Колега май годината не е 2000 или бъркам.Въпреки това колата изглежда много запазена наистина!!!Успех в продажбата!!!
                    И защо мислиш така
                    Marea Weekend-1.9 Jtd-Elx-2000

                    Коментар


                      #11
                      Ами стереото е от фиат преди 1999г. както и таблото,т.е километража и оброромера!

                      Коментар


                        #12
                        Браво хубава е колата. Много изпъната стойка. Абе само да питам, че винаги ми е било много интересно - защо си криете номерата на колата?

                        Коментар


                          #13
                          nikicska написа:
                          Ами стереото е от фиат преди 1999г. както и таблото,т.е километража и оброромера!
                          Колата изглежда супер, а ти явно не познаваш колите най-лесно се познава новото табло по въздуховодите на ср. конзола са фиксирани в гнездото с една ос, а старите бяха на две оси и се откачаха и дрънкат с времето. А бе да попитам какво е оброромер или е печатна грешка :D
                          --Старата ръжда любов не хваща!--
                          156 sportwagon 1,9 jtd 115
                          ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                          Коментар


                            #14
                            nikicska написа:
                            Ами стереото е от фиат преди 1999г. както и таблото,т.е километража и оброромера!
                            Сега!колите който са регистрирани в началото на годината са естественно зглобка предната година,моята е с първа регистрация 02.2000.А относно радиото виж сам:AD 182 H2 (1998-2000)http://www.fiatbravo.hu/leirasok/view.php?id=60
                            защо си криете номерата на колата?
                            Чесно незнам :D гледам от другите.Сега като гледам снимките с тоя скрит номер се едно не е моята кола :D
                            Marea Weekend-1.9 Jtd-Elx-2000

                            Коментар


                              #15
                              Уффф с тия първи регистрации.Слагай годината в EPER-a, която излиза
                              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                              Коментар

                              Working...
                              X