Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПРОДАДЕНИ-NGK IRIDIUM IX BKR6EIX (6418)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ПРОДАДЕНИ-NGK IRIDIUM IX BKR6EIX (6418)

    Продавам 4 бр. нови свещи NGK IRIDIUM IX BKR6EIX (641, иридиевите свещи са аналог на :BK6EBKR6EBKR6EZBKR6EKBKR6EKCBKR6EP-8BKR6EP-N-8BKR6ESBKR6EVXBKR6EYBKR6EYABKUR6EK-9Дават им пробег до над 100 000 км.Цена: 80 лв.Инфо:http://www.prospeed.bg/cat/product_i...T&model=Skype: steich_78ICQ : 325816744или на ЛС.

    #2

    Коментар


      #3

      Коментар


        #4
        Това за 1.4 12в май неставаха тия... Или се бъркам?!

        Коментар


          #5
          BRAVo_O написа:
          Това за 1.4 12в май неставаха тия... Или се бъркам?!
          В каталога за Bravo 1.4 от 95 до 2001г. дават BKR6EKC ( обикновенни ), което значи че стават.

          Коментар


            #6
            Като отидеш на http://www.ngkiridium.com/ и потърсиш иридиум свещи за Фиат излиза следното:There are no MODELS available for make:FIAT
            SEAT Leon Cupra 300
            Triumph Street Triple 765 R

            Коментар


              #7
              VooDoo написа:
              Като отидеш на http://www.ngkiridium.com/ и потърсиш иридиум свещи за Фиат излиза следното:There are no MODELS available for make:FIAT
              А бе не знам тоя каталог колко е читав ... смисъл пълен. Каталозите са пълни за обикновенните свещи а за иридиевите са въведени големите резачки по скоро. И това че не излизат данни според мен не значи че не удачно да се ползват. По този каталог може би и аз не мога да карам с такива а карам. Не ангажирам никого с моето мнение.п.п. Това е един вид тунинг на свещите тъй че би трябвало да покриват доста марки и модели.Спортните запалителни свещи с иридиев електрод осигуряват качествена и силна искра при междина от само 6 mm. Резултатът е по-висока мощност (2%-5%) и по-гладка и стабилна работа на двигателя.Иридият е много по-устойчив на високи температури от среброто, златото и платината. Поради тази причина тези свещи запазват високите си качества и при най-екстремните натоварвания (температура и налягане), като същевременно се износват по-бавно.Покриват много широк кръг от приложения в множество марки и модели автомобили.Подходящи са и за ежедневна употреба в серийни автомобили.

              Коментар


                #8
                steich написа:
                .......
                Няма спор, че свещите са хубави, а и цената е добра. Надявам се ,че някой ще направи коледен подарък на своята "любима" . Просто исках да покажа,че в каталога на NGK няма иридиум свещи за Фиат. Може би каталога е непълен(аз лично се съмнявам в това). Все пак успех с продажбата!
                SEAT Leon Cupra 300
                Triumph Street Triple 765 R

                Коментар


                  #9
                  Тези са продадени вече, но има друг комплект NGK IRIDIUM IX BKR6EIX (641 на около 500-600 км за 60 лв.

                  Коментар


                    #10
                    UP

                    Коментар

                    Working...
                    X