Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Honda аут от Формула 1 - кризата не им прости!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Honda аут от Формула 1 - кризата не им прости!

    Японският автомобилен производител Хонда направи официално обръщение тази сутрин, с което обяви оттеглянето си от Формула 1. На пресконференция в Токио президентът на компанията Такео Фукуи призна, че отборът няма да започне сезон 2009 заради финансови затруднения."Стигнахме до това трудно решение Хонда да се оттегли от всички дейности, свързани с Формула 1. Сезон 2008 е последният за нас в Гран при надпреварите. Решението ни е продиктувано от настъпилата тежка световна автомобилна криза", сподели Фукуи. ,,Все още разискваме бъдещето на нашите подразделения ,,Honda Racing F1 Team" и доставчика на двигатели "Honda Racing Development". Те могат да влязат в общия пакет при продажбата на отбора", завърши японецът.Кой е следващият?

    #2
    Re: Honda аут от Формула 1 - кризата не им прости!

    doofiat написа:
    Кой е следващият?
    Red bull.
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    Коментар


      #3
      Re: Honda аут от Формула 1 - кризата не им прости!

      doofiat написа:
      Те могат да влязат в общия пакет при продажбата на отбора", завърши японецът.[/b]Кой е следващият?
      Мен ми е по-интересно кой би ги купил...

      Коментар


        #4
        Кризата ме застигна И аз се оттеглям от Формула 1
        Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

        Коментар


          #5
          spark написа:
          Кризата ме застигна И аз се оттеглям от Формула 1
          Недей, барела е 50 долара

          Коментар


            #6
            Re: Honda аут от Формула 1 - кризата не им прости!

            doofiat написа:
            Японският автомобилен производител Хонда направи официално обръщение тази сутрин, с което обяви оттеглянето си от Формула 1. На пресконференция в Токио президентът на компанията Такео Фукуи призна, че отборът няма да започне сезон 2009 заради финансови затруднения."Стигнахме до това трудно решение Хонда да се оттегли от всички дейности, свързани с Формула 1. Сезон 2008 е последният за нас в Гран при надпреварите. Решението ни е продиктувано от настъпилата тежка световна автомобилна криза", сподели Фукуи. ,,Все още разискваме бъдещето на нашите подразделения ,,Honda Racing F1 Team" и доставчика на двигатели "Honda Racing Development". Те могат да влязат в общия пакет при продажбата на отбора", завърши японецът.Кой е следващият?
            Когато прочетох това направо се оцъклих Аз все си мислих ,че Хонда са една много богата компания,поради факта че те са едни от малкото компании ,които са самостоятелни,т.е не са в здружение с никой
            Nissan Primera 1.6 16v P11
            ex.Fiat Bravo 1.6 16v

            Коментар


              #7
              Може би точно затова е в затруднения.
              '01 Fiat Marea HLX Weekend JTD 110
              '01 Citroen Xsara Break 1.6i 16V 109 hp

              Коментар


                #8
                Ами предвид мощните им успехи от последните години, разбирам ги. То си беше пълна излагация - навремето правеха един от най-успелите шампионски двигатели, а сега болидът им беше като трабант в сравнение с топ-отборите.
                She was only a whisky maker but he loved her still.

                Коментар


                  #9
                  gantcho написа:
                  Ами предвид мощните им успехи от последните години, разбирам ги. То си беше пълна излагация - навремето правеха един от най-успелите шампионски двигатели, а сега болидът им беше като трабант в сравнение с топ-отборите.
                  Е кога пък Хонда е правила шампионски двигател, пък и ти!!! Това е все едно да кажеш, че Макларън някога са ставали шампион!Време е вече спорта да се остави на професионалистите! Отборчета, като Тойота, като Хонда, като Гоце-вчетата от Макларън...немат место в този мъжки спорт! Винаги съм си мечтал формулата да се върне към красивата си идея...иска ми се да видя какво може да направи Мерцедес сам например...Макларън естествено няма място в спорта за следващите 10 000 години. Ще ми се да се завърне Мазерати, Лотус...Пежо... Иска ми се да гледаме борба между производители, а не борбата на клика мултинационални и милиардни компании срещу Ферари. Вижда се, че и по този начин Ферари е непобедим - нека поне се учат взаимно! Yellow_Flash_Colorz_PDT_14

                  Коментар

                  Working...
                  X