Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Автоморги за ретро автомобили.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Автоморги за ретро автомобили.

    Идеята ми е да сме си полезни.Кой къде и какво е видял.Пътувайки из страната видях автоморга за ретроавтомобили. Имаше поне 20 бр. различни марки.Това е в София на околовръстния път, влизайки от Ботевград посока Видин,на около 10 км от входът от лявата страна на пътят.Видях я в последният момент ,сред доста автокъщи и не успях да спра, зада разгледам подробно. Мен конкретно ФИАТ ме интересува.Следващият път ще отбия и ще дам повече инфо.Ако някой ме изпревари ще съм благодарен! Знам че ретро автомобил може да се намери в доста морги, но тази беше май специализирана.Ще се радвам ако сме си биле полезни И всеки пише какво е видял.

    #2
    и Аз знам двеЕдната е в с.Усойка на пътя-Благоевград -София/.Втората е в Кочериново,пак наблизо.По пътя за Рилския манастир.Имам нищожен опит с ретрото и мога да кажа ,че ретро колите не се намират по моргите,а по плевните и под черешата в двора.Успех с начинанието.
    При пуснат ляв мигач от автобус на спирка, задействай спирачката и дай сигнал на водача.

    Коментар


      #3
      БОРИСОВ написа:
      и Аз знам двеЕдната е в с.Усойка на пътя-Благоевград -София/.Втората е в Кочериново,пак наблизо.По пътя за Рилския манастир.Имам нищожен опит с ретрото и мога да кажа ,че ретро колите не се намират по моргите,а по плевните и под черешата в двора.Успех с начинанието.
      Доста колеги са си намирали точно по този начин-къде в плевня къде под черешата,както казваш. Другото място е пунктовете за скраб,на които много ме е яд защото за тях всичко е ламарина и отива като скраб за претопяване в Кремиковци.Не знаех за тези двете които писа.)

      Коментар


        #4
        Ето за това местенце бях писал.Наред с мечоците и орлите, в дъното има едно ТОПОЛИНО, от което с повече труд и средства може да излезе нещо.За съжаление нямам снимка на ТОПОЛИНОТО. Ако някой проявявя интерес и е близо може да качи някоя и да поразпита за него.
        Прикачени файлове

        Коментар


          #5
          Колеги, това на снимката не е морга, да виждате някоя разглобена кола? Продават се цели и цените съвсем няма да ви харесат. А и това, което наричате морга в Кочериново е всъщност пункт за изкупуване на скраб, колите там са върнати като такъв и само любовта на собственика към ретро колите не ги е превърнала в такива. Затова и не ги продава.
          Обичам Родината, мразя държавата.

          Коментар


            #6
            batetony написа:
            Колеги, това на снимката не е морга, да виждате някоя разглобена кола? Продават се цели и цените съвсем няма да ви харесат. А и това, което наричате морга в Кочериново е всъщност пункт за изкупуване на скраб, колите там са върнати като такъв и само любовта на собственика към ретро колите не ги е превърнала в такива. Затова и не ги продава.
            :D Колега то и автокъща не е! Пускайки темата, идеята ми беше, че могат да се намерят някои неща.Къде цели коли,къде части.Идеята беше да се доразвие темата.За цените, миналата година им искаше около 1 000лв на бройка. Повечето от колите са без двигатели, в окаяно състояние и предполагам без документи. Подходящи за донори. След тази зима съвсем са се скапали сигурно.Колкото до Кочариново собственникът лично е ходил да купува някои от колите и собственниците далеч не са имали идеята да ги дават за скраб.Така че и пункт не е там.Доколкото знам нещо като музейче му е идеята да се получи. Доколко успява да ги съхрани не го коментирам, защото усещам колко е трудно да съхраниш и поддържаш стара машина, а в Кочариново са много. Похвално е, че има идея да се пазят и съхранят тези стари машини.

            Коментар

            Working...
            X