Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Отново продавам Браво на части - 1.8 16v

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Отново продавам Браво на части - 1.8 16v

    Колеги преди време продавах Браво-то на брато ми на части, сега дойде ред и на моето. Размазах се в Неделя и е непоправимо От каското ще ми платят уж частите които са счупени и ще ми дадат колата, но тя не става за ремонт и ще я мисля да я продавам. Утре ще я водя на сервиз да я видят какво и е под капака. Иначе каквото Ви интересува - питайте! Знам, че много се търсят седалки, скорости и джанти. (Поне аз си търсех седалки много много време) Скоростите са запазени вече... Но седалки мога да предложа перфектни и изпрани. (Колата е 1996г. и салона е тъмно син с лилави линиики по средата). Джантите са 15ки лети - от тези стандартните за модела. Колата е тъмно син - дето като черно изглежда.А и също така да кажа, че ударът е отпред и вдясно. - Там всичко е размазано
    Прикачени файлове
    Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

    #2
    Ега ти! То на първата снимка изглежда като кустенурка! Сори за количката ти.
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    Коментар


      #3
      NikMar написа:
      Ега ти! То на първата снимка изглежда като кустенурка! Сори за количката ти.
      Беше повече от перфектна.. Тамън се изръсих за предзимно стягане с около 600лв. Смених и всичко ново по ходова част, сложих седалки незнам си кво си.. и сега
      Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

      Коментар


        #4
        Колега мога ли да видя седалките.Снимка ако може да видя от кои са. Благодаря.
        ASTRA BERTONE 2.0 16V TURBO+
        Ако говорим за бинокли,аз съм навит да ти раздам телескоп...

        Коментар


          #5
          mufa_bg написа:
          Колега мога ли да видя седалките.Снимка ако може да видя от кои са. Благодаря.
          В момента още съм със счупен крак и проблем с гръдния кош и няма как да ги щтракна веднага-колата ми е на паркинг в кв. Борово а аз живея в Бояна. Утре мога да ги щтракна, или ти ми щтракни твойте и ще ти кажа дали са същите. Не са от тези разноцветните (те са на модели които са под 1.8 ) Не са и от тия сивите с кадифето посредата. Тъмно сини в средата с лилави линийки. Обърнах целия сват докато ги намеря..
          Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

          Коментар


            #6
            Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

            Коментар


              #7
              Цена за 4те джанти, без гуми..? Драсни ми едно ЛС.Поздрави.
              Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

              ...E90..incoming..!!

              Коментар


                #8
                Колега търся АБС помпата, ако е здрава. Оригиналният номер при мен е 0019020400580867303596
                --Старата ръжда любов не хваща!--
                156 sportwagon 1,9 jtd 115
                ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                Коментар


                  #9
                  машинката за стъкло.... дясно, цена за дясно електрическо огледало... климатик ако е здрав... километража... средната конзола където са кранчетата... цени на лично ако може... и какъв цвят ти е била колата
                  Продавам трабант с цвят бананова кора с лек удар от валяк... Ако ви няма мога да ви го пусна под вратата... :D

                  Коментар


                    #10
                    ABS

                    И аз търся ABS но моят е Lucas №32610689-08

                    Коментар


                      #11
                      Пластмасова кутия на въздушният филтър?Цена на ЛС (ако обичаш).
                      Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                      Коментар


                        #12
                        ?

                        Цена за 4-те джанти, със/без гуми..? 5-ти стоп на задната врата - цена? тук или на ЛС.
                        BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
                        Среден разход на газ

                        Коментар

                        Working...
                        X