Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БРАВОТО МИ ИЗНЕВЕРИ...В НАЙ-НЕПОДХОДЯЩИЯ МОМЕНТ.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    БРАВОТО МИ ИЗНЕВЕРИ...В НАЙ-НЕПОДХОДЯЩИЯ МОМЕНТ.

    Здравейте приятели на италианските автомобили. От една година карам Браво 1,4 12V и съм много доволен от колата. А откакто открих Вашият форум изчетох всичко за него. И тъкмо си мислех, че съм ударил шестицата, вчера сутринта, както си работеше на място, двигателя взе че угасна. Алармата започна да издава "нечленоразделни" звуци, включваше се когато си иска и тнт. По телефона говорих с хората които ми я продадоха, и те ми обясниха, че причината е в захранването. Забелязах че когато отворя вратата лампата в купето изгасва, а когато затворя - светва. Ток няма до таблото...а акумолатор има. Та молбата ми е, ако Ви е възможно, да ме насочите към сервиз или специалист, който да излекува колицата. или пък с някакъв практичен съвет да ме ориентирате, та ка че да си помогна сам. Благодаря !

    #2
    Ей сега всички съседи с немски коли ще ти ревнат колко са гадни италианските Така ми се случи и на мен със Сеат-а ми,карам колата угасва, нямам хидравлика, взимам завоя с двата крака на волана. При мен беше от алармата, спираше ми помпата когато си поиска. Това може да го погледне и някой еладжия.

    Коментар


      #3
      мнението е променено от потребителя,поради несъгласие с политиката на форума

      Коментар


        #4
        )) Благодаря момчета за помоща. А съседите с немските коли верно се "обадиха" присмехулно.... но да им е простено, защото незнаят какво правят. Ще пробвам да изпълня съветите Ви днес, и ако се получи, направо трябва да почерпя. Защото колата си е перфектна за моя вкус - много широка вътре, готин дизаин, много приятна и лека като управление и маневреност, малък разход .... абе така мога да си продължавам до утре, но трябва да изчезвам.

        Коментар


          #5
          Много благодарности за съветите. оказахте се прави. Просто разкачих клемите на акумолатора, почистих ги, намазах ги леко с технически вазелин и всичко се оправи. Ако си имате определен ден за срещи на хората от клуба ще черпя. Аз членувам във Фото-форум.нет и се събираме всеки четвъртък в предварително избрана кръчма. Става голям купон. Сигурен съм че и тук е възможно да се реалицзира подобна идея....а дотогава - НАЗДРАВЕ !!!! :D :D :D :D :D

          Коментар

          Working...
          X