Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Браво 2.0 20v HGT-На части

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат Браво 2.0 20v HGT-На части

    Продавам фиат браво 2.0 20V-Едно бутало стърчи от картера147Hp1997г.2 вратиКлиматикЛяти джантиЕл.огледалаЕл.стъклаЦентрално2 AirbagsABSХидравликаЧупещ воланНов вностелефон за връзка-0888066013-Владо или на личниПРОДАДЕНИ НЕЩА : - преден капак- централна конзола - прагове - спойлер 5-та врата- стойка ляво огледало - предна броня - антена- фарове 2 бр.- копче ел.прозорец дясно - носачи задни - предно стъкло- външна дръжка , дясна врата- волан- стъоков мотор- подкалник преден десен- огледало дясно- задна бронп- колан шофьорски- клаксон- - колектор багажник- калник ляв- копчета халогени - стъкло трета врата- машинка дясна

    #2
    можеш ли да снимаш седалките и предните и задните заедно с корите на вратите и да ми кажеш цена евентуално, че тея на ХГТ-то са по готини

    Коментар


      #3
      Ще ги снимам аз имам по готин салон на другото браво на части дето имамсалона е много запазен само трябва да се изпере че е прашен,иначе ше ти снимам и тоя на петака

      Коментар


        #4
        колега тоя ми допада кажи ми цена и евентуално възможност да се разберем да го взема

        Коментар


          #5
          Предна броня колко пари и праговете.
          Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

          Коментар


            #6
            Същото това Браво не го ли продаваше и преди един месец(сигурен съм че ДА) Тогава се чухме и разкарвах приятел до Костенец(за предната броня) за да му кажеш след няма и час че колата е продадена .Имайте едно на ум с този "продавач"

            Коментар


              #7
              АКО ! е същия !!! Че и ти не звучиш сигурен колега :D
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                #8
                Предната броня е потрошена,праговете са здрави(Отдолу имат счупено)цената им е 50лвКолега KACI значи това браво наистина го продавах преди време,и наистина го продадох в деня в които искаше бронята,по стечение на обстоятелствата пак е при мен и пак е на части защо е при мен вече не е твоя работа,а забравих да кажа че не си разкарвал никои а просто човек от костенец ми се обади и по телефона му обясних че колата се продава в момента,така или иначе и тая броня замина и вече имам 2 счупени ела да ти ги подаря

                Коментар


                  #9

                  Коментар


                    #10
                    -

                    колега трябва ми капака на ангренажа имаш ли и колко ще му искаш
                    2000.16v.TURBO
                    http://vbox7.com/play:7cbebdda
                    http://www.vbox7.com/play:af1b159e

                    Коментар


                      #11
                      спукана е колега,ако ти върши работа ти го подарявам

                      Коментар


                        #12
                        Колега можели да снимаш праговете и точно тази част която е счупена да ги видя по добре за сега имам интерес към тях.
                        Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                        Коментар


                          #13
                          lвидимата част е напълно здрава,едното малко парче дето липсва го имам цената е 50 лв

                          Коментар


                            #14
                            Горната част на кутията на Въздушния филтър ? Цена на лично ако може

                            Коментар


                              #15
                              имам кутия от 1.6 16V,тая от ХГТ-то я няма,праговете продадени

                              Коментар

                              Working...
                              X