Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гуми 2-ра употреба , добро качество на сносна цена

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Гуми 2-ра употреба , добро качество на сносна цена

    13ки и 14-ки - 35 лева , 15ки - 45лева , имам и 16 и 17 цената е по договаряне ,защото не на всеки цената се вижда добра. Тел 0895673321 Данчо сьм. Гумите се намират в Т-ще. Ще постна и някоя друга снимка на гумите , но просто са много и няма да мога да всички. Наи удачно ще бьде , ако ми дадете точен рьзмер на гумата и аз ще поствам снимки на хората с интерес.Грешен разделМодераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    185/60 R 14 летни? Марки размери и цени
    Фиат Крома 1.9 16v+
    Фиат Браво 1.6 16v
    Фиат Мареа 1.6 16v

    Коментар


      #3
      съселски :D 15-ка желязна за фиат.Чанта-чанта.

      Коментар


        #4
        195/50/15 зимни?

        Коментар


          #5
          1756514"???
          Alfa 146 1.6 BOXER

          Коментар


            #6
            185/60/14 ?
            Fiat Marea 1.8i 16v HLX, 97г.

            Коментар


              #7
              Почти всички размери имам в наличност. Утре ще постна снимки на посочените от вас гуми , но ви моля отново да казвате зимни или летни ,за да не стават обьрквания.

              Коментар


                #8
                185/60/14 2 броя зимни по 30 лева на брои
                Прикачени файлове

                Коментар


                  #9
                  185/65/15 зимни 2броя по 45 лева броя //////////////////////// 185/55/15 зимни Континентал уинтер контакт 2броя 45лв броя ///////////////////////// 175/65/14 зимни 2броя Марангони Метео 40 лв на брои
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                    #10
                    Континентал запазени до петьк!

                    Коментар


                      #11
                      gcb

                      Колега,когато пускаш снимки на гумите давай и ДОТ ако може и дълбочина на грайфера ,защото на снимките ми се виждат с много малък грайфер гумите.
                      Nissan Primera 1.6 16v P11
                      ex.Fiat Bravo 1.6 16v

                      Коментар


                        #12
                        Аз питах за летни 185/60/14 и никакви снимки,марки и т.н не съм видял
                        Фиат Крома 1.9 16v+
                        Фиат Браво 1.6 16v
                        Фиат Мареа 1.6 16v

                        Коментар


                          #13
                          Re: gcb

                          kantarev написа:
                          Колега,когато пускаш снимки на гумите давай и ДОТ ако може и дълбочина на грайфера ,защото на снимките ми се виждат с много малък грайфер гумите.
                          всичките гуми са с по 4.5 5мм граифер , освен марангонито , те са на 1 сезон и са от моята кола. На снимките не винаги излиза това което искаш да излезе още повече ,че снимките ги правя с телефон ,защото на апарата мн бьрзо му пада батериата. Като цяло повечето гуми които предлагам са доста добри.

                          Коментар


                            #14
                            pi4_s_bravo написа:
                            Аз питах за летни 185/60/14 и никакви снимки,марки и т.н не съм видял
                            Колега утре ,че днеска цял ден тьрсих едни 2 гуми понеже много нестандартен размер бяха. Извинявам се за което. Утре ще ти постна 2-3 чифта летни с посочения от теб размер.

                            Коментар


                              #15
                              225/45/17 Гудиьр Игьл зимни 4 бр 75 лева броя///////////////195/50/15 Бричестон Потенца 2бр летни 45лева броя////////////195/50/15 Пирели 2бр 45 лева броя//////////////////////////////205/55/16 2бр зимни 55лева броя/////////////////205/55/16 2бр Континентал зимни 55лева броя//////////185/60/14 Фаиьрстоун 2 бр летни 40лв броя.
                              Прикачени файлове

                              Коментар

                              Working...
                              X