Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Tърся консуматив за горивния филтър? Нов,къде,колко?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Tърся консуматив за горивния филтър? Нов,къде,колко?

    Искам да си закупя тялото на ,което се завива дизеловия филтър и реотана за подгряване на нафтата. Алуминийево е и на моето Пунто е тръгнало да здава! Моля ако някой е запознат със цените и магазините които го имат в наличност да ми пише на лична или в темата. Писна ми да ми сълзи на филтъра нафта и евентуално да влиза въдух!
    CSI in the CAR !!!
    Mancuzo Fiat PUNTO 1.7DS 176B3.000,около (6,7л-11л /100)София.


    ПО-ВАЖНОТО ОТ РАЗДЕЛ "Дизел"

    #2
    Например тук:http://www.axm-auto.com/
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    Коментар


      #3
      NikMar написа:
      Например тук:http://www.axm-auto.com/
      Там погледнах, но не видях тази част.Има само филтри, които се продават на всеки метър в София. Аз искам само тялото на което се завива филтъра
      CSI in the CAR !!!
      Mancuzo Fiat PUNTO 1.7DS 176B3.000,около (6,7л-11л /100)София.


      ПО-ВАЖНОТО ОТ РАЗДЕЛ "Дизел"

      Коментар


        #4
        Вземи си втора употреба от някоя автоморга.

        Коментар


          #5
          Искам го нов. Втора употреба ще е като моя в момента.
          CSI in the CAR !!!
          Mancuzo Fiat PUNTO 1.7DS 176B3.000,около (6,7л-11л /100)София.


          ПО-ВАЖНОТО ОТ РАЗДЕЛ "Дизел"

          Коментар


            #6
            Пусни снимка от къде тече.Не може да няма начин за ремонт.Как е с О-пръстени ли се уплътнява?
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #7
              Tornado написа:
              Пусни снимка от къде тече.Не може да няма начин за ремонт.Как е с О-пръстени ли се уплътнява?
              Самия горивен филтър има гумен пръстен и когато се натяга към въпросната част, явно не прави добър(прилепнал) контакт и от там ми идва сълзенето.Направо ми писна на сещате се кое от е*ани фиатски части. Филтъра е MANN. Часта е Лукас и всеки дизел я има, само дето незнам от каде да сия купя нова!
              CSI in the CAR !!!
              Mancuzo Fiat PUNTO 1.7DS 176B3.000,около (6,7л-11л /100)София.


              ПО-ВАЖНОТО ОТ РАЗДЕЛ "Дизел"

              Коментар


                #8
                mancuzo написа:
                ...Филтъра е MANN. Часта е Лукас и всеки дизел я има, само дето незнам от каде да сия купя нова!
                Виж, със сигурност ще ти я доставят и от Вантотрейд и от Ауто Италия.Друг в въпроса, че след като разбереш цената, ти самия ще се откажеш от подобна идея.Виж какво ти е написал peho - това е решението.Ако разбира се си сигурен, че проблема е нерешим с ремонт.Щото аз не се сещам какво толкова може да се счупи на тази основа...Специално за тази част аз не бих имал никакви задръжки да я купя като втора употреба, стига "котлона" да бачка.П.С: Да се обзаложим, че цената на тази основа ще отиде над 300лв от Ванто?
                I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                Коментар


                  #9
                  Кое точно от всички тези неща търсим? Ако правилно съм разбрал - планката срещу която няма номер на втората снимка. Имам лошото чувство че търсим единственото нещо, което не може да се купи като резервна част нова.
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                    #10
                    Оги страшен си !!! Точно това искам! От втората снимка дет си няма номер. Цялото е от алуминий и на него се завиват датчик,нагревател,и входяща-изходяща нафта.Ей това ми трябва. Има ли шанс да го намеря ново ???
                    Прикачени файлове
                    CSI in the CAR !!!
                    Mancuzo Fiat PUNTO 1.7DS 176B3.000,около (6,7л-11л /100)София.


                    ПО-ВАЖНОТО ОТ РАЗДЕЛ "Дизел"

                    Коментар


                      #11
                      Колега, вече ти казах кои са магазините от които можеш да си купиш или поръчаш оригинални резервни части.Освен тях, можеш да се обадиш и на T&N Car, Александър Ауто, магазина на Стамболийски 155...Координати на тези магазини и на още други можеш да откриеш в ТОЗИ раздел, ТОЗИ пост конкретно, както и с търсачката или Гугъл.Хубаво е когато има кой ти даде информацията в сбит вид но не вярвам някой освен теб да вдигне телефона и да попита в магазините за цени Най-малкото, защото не вярвам някой да е сменял този възел, да не говорим пък с нов Успех и като получиш ценова информация, не се притеснявай да я споделиш тук - би било полезно.
                      I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                      Коментар


                        #12
                        За момента съм го зае*ал! Аман от фиат части. Имам да права и окачване и спирачки и масло на скоростната кутия. В тоя студ не се прави нищо. Оставам я на призвола на съдбата до второ нареждане 10x за мненията, оценявам го!
                        CSI in the CAR !!!
                        Mancuzo Fiat PUNTO 1.7DS 176B3.000,около (6,7л-11л /100)София.


                        ПО-ВАЖНОТО ОТ РАЗДЕЛ "Дизел"

                        Коментар


                          #13
                          Така е!Сега колата само се юзи.Ремонти само по голяма нужда
                          I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                          Коментар

                          Working...
                          X