Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За изчистване на грешките...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За изчистване на грешките...

    Някой може ли да ми каже дали мога сам да изчистя грешките на ЕCU-то и ако е възможно как става (Купе 1.?Преди имах друга кола и там ставаше като се дадат на късо две от клемите.Но за Фиата не съм сигурен?
    COUPE 1.8 16V
    Volvo XC90 T6

    #2
    Ами грешките са там, за да ти покажат, че има нещо нередно. И да изтриеш грешката, нищо не правиш по отстраняване на проблема.

    Коментар


      #3
      me_to_u написа:
      Ами грешките са там, за да ти покажат, че има нещо нередно. И да изтриеш грешката, нищо не правиш по отстраняване на проблема.
      Е мернах някъде че е ходил на диагностика и се е оказала ламбда... и може би човека иска да си изтрие грешките след подмяната. Това обаче на този модел става само със специализиран софтуер.
      Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
      Fiat Linea 1.3 Multijet'08
      Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
      http://forum.fiat-bg.org

      Коментар


        #4
        Re: За изчистване на грешките...

        Пуснато на 15 дек, четвъртък, 6.44 pm
        NPD написа:
        Ще я сменя до 1-2 дни и ще пиша как е.Надявам се да се оправи!
        Аз за това си мисля, че не я е сменил Ама не е много ясно.

        Коментар


          #5
          Някой може ли да ми каже дали мога сам да изчистя грешките на ЕCU-то и ако е възможно как става (Купе 1.?Преди имах друга кола и там ставаше като се дадат на късо две от клемите.Но за Фиата не съм сигурен?
          Сам не можеш, иска т.н. кодочетец!А след смяна на сондата, остана ли проблема?

          Коментар


            #6
            Вчера я смених и вече съм минал към 100 км.Проблема изчезна и колата върви страхотно.
            COUPE 1.8 16V
            Volvo XC90 T6

            Коментар

            Working...
            X