Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

СТОП!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    СТОП!!!

    Моля за ВНИМАНИЕ!!!http://fun.doom.bg/humor/flash/43.htmlКакво мислитеСПРЕТЕ МОЛЯ ВИ!Помислете и за другите Всеки има право на избор!Това не е задалжениеТова не е за да ви накара да се тровите!Това е за да ПОМИСЛИТЕ!
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    #2
    Аз затова не пуша от 5 месеца, 6 дни и няколко часа! Това ми е третото отказване на цигарите и дано да е последното, щото ако пропуша няма да имам сили да мина през този АД за 4-ти път!
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      хаха... и това всичкото за 4 дни без цигари малиии... най-се смях на песничката в края "...I safe the World today..."
      FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

      Коментар


        #4
        Клипчето е страхотно ама аз си мисля че освен за цигарите и друго искат да покажат което трябва да се откаже!
        Alfa Romeo 166 2,4 JTD
        Porsche 944 S2
        http://www.valmcrae.snimka.bg/
        http://vbox7.com/user:val_mcrae
        http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

        Коментар


          #5
          Ммда... готина флашка А относно цигарите... аз, като непушач не обичам да присъствам в задимени пространства, които с колегите си наричаме "раковото". Старая се да избягвам доколкото мога, но не винаги успявам, понякога просто си седя и се тровя повече от самите пушачи, защото е доказано, че пасивните такива страдат повече от дима. От друга страна пушещото население е много по-голямо от непушещото (в България). Всеки има право на избор дали ще се трови с цигари, ще прекалява с алкохол, ще пуши марихуана, или ще работи в цел за обувки в Дупница и ще диша отровни лепила (тук някой ще подскочи). Както в нормалните страни и тук държавата се опитва да покаже, че наистина цигарите убиват! Май не си върши добре работата. В репортаж по телевизията видяхме, че черните страшни послания на кутиите с цигари не стряскат никого. Разделянето на пушачи и непушачи в заведенията нямаше особен успех, вижте в малките кафета с по 3-4 маси, какво става! Но... всяко чудо за три дни. И, както казват пушачите "какво ми пука, че цигарите убиват, като утре може да ми падне тухла на главата"!
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #6
            Аз не пуша вече от 4 години и 4 месеца, жена ми ги отказа преди 2 седмици.Много се дразня от заяведенията с "маси за пушачи" и "маси за непушачи", където вътре всичко е задимено.Не знам дали това ще се оправи някога.
            Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
            Fiat Linea 1.3 Multijet'08
            Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
            http://forum.fiat-bg.org

            Коментар


              #7
              zgabrovski написа:
              Аз не пуша вече от 4 години и 4 месеца.
              Аз не пуша от 4 години и 2 месеца.
              zgabrovski написа:
              Много се дразня от заяведенията с "маси за пушачи" и "маси за непушачи", където вътре всичко е задимено. Не знам дали това ще се оправи някога.
              Съгласен съм с теб, колега, пък и вече таязи забрана никой не я събдава. Пушачите са безочливо нагли спрямо непушачите!От самото начало трябваше да забранят пушенето в заведенията ТОТАЛНО.

              Коментар


                #8
                Humppa написа:
                Пушачите са безочливо нагли спрямо непушачите!От самото начало трябваше да забранят пушенето в заведенията ТОТАЛНО.
                Незнам как е правилно. Като пушех се дразнех от претенциите на непушачите. Сега съм по голям непушач отколкото непушачите, но се опитвам да толерирам и тези, които пушат, това си е техен избор. Но против всичко, априоре правото е на непушача, както и на пешеходеца Аз не пуша вече втора година.
                "What shall it profit a man, if he should gain the whole world and lose his own soul"
                Кара любимата червена Brava 1,4 12V

                Коментар


                  #9
                  Клипчето е супер яко! Човек се замисля за доста неща, след като го види. Колкото до поделянето на масите в заведенията на такива за пушачи и непушачи, предполагам, че в България сме на светлинни години от европейските стандарти. Вече трета година съм в Англия и преди 2 седмици английския парламент прие закон за тотална забрана на тютюнопушенето на обществени места / това включва и всички пъбове, ресторанти и т.н./ Т.е. всеки ще може да си пуши свободно единствено в собствения си дом. Също така едно от условията да те приемат на работа в много от фирмите и организациите е да си непушач. За времето откакто съм в тази държава, лично аз успях да откажа цигарите, за което съм невероятно благодарен!Така че, пушачи или не - всеки има право на собствен избор, но от там нататък всичко опира до това как системата и обществото в една държава третира едните и другите.
                  Fiat Brava SX, 1.6, 2001
                  Fiat Punto Abarth, 1999

                  Коментар

                  Working...
                  X