Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Читав сервиз за ходова част на фиат?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Читав сервиз за ходова част на фиат?

    има ли такъв че ми писна от некадърници...
    ex Fiat Bravo GT

    #2
    Има, "ДРУМНИК". http://www.drumnik.com/
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #3
      Аз препоръчвам "Рали АРТ" - точно срещу КАТ в Дървеница. Там обаче търсиш Стефан ( викат му дългия по очевидни причини), момчето е много читаво, фен е на италианските коли, работи бавно и прецизно, не претупва, дава да го гледаш докато работи, оглежда ти и за други проблем освен за тоя който си дошъл.НЕ съм чул една псувня от него по време на работата, толкова спокойно ги прави нещата.Като пари е разумно ето пример:Брава 1.2 - Смяна ангр. ремък ( 2 часа труд, адски пипкаво), накладки, масло и филтри, цялостен оглед на колата - общо около 3 часа - 60 лв.Браво 1.4 - Смяна ангр. ремък ( 1 час труд), заварки по ауспуха ( беше скъсал планка), цялостен оглед на колата - общо около 2 часа труд - 30 лв.За сведение - в Александър ауто за едно закачане на компютър ми взеха 30 лв, е така за здравей-здрасти.
      Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
      Fiat Linea 1.3 Multijet'08
      Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
      http://forum.fiat-bg.org

      Коментар


        #4
        аз след много-годишно търсене на "нормален" сервиз, взех че и аз попаднах на хора това което прави впечатление още в самото начало е отношението към клиентите :D другото хубаво е че работят с александърауто /или им къзваш откъде искаш части/, да чукна на дърво до сега каквото са пипнали...сервиза е на бул. сливница, посока люлин, след хр. ботев на ъгъла на първата пряка, ако има интерес ще дам телефон. п.п. мисля да пробвам и офертата на колегата zgabrovski, звучи доста интересно! а телефон може ли да се намери?
        "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

        Коментар


          #5
          мен ме интересува за ходовата част по конкретно, че има едно много дразнещо потропване дето ме влудява от както съм я купил...
          ex Fiat Bravo GT

          Коментар


            #6
            zgabrovski написа:
            Аз препоръчвам "Рали АРТ" - точно срещу КАТ в Дървеница. Там обаче търсиш Стефан ( викат му дългия по очевидни причини), момчето е много читаво, фен е на италианските коли, работи бавно и прецизно, не претупва, дава да го гледаш докато работи, оглежда ти и за други проблем освен за тоя който си дошъл.НЕ съм чул една псувня от него по време на работата, толкова спокойно ги прави нещата.Като пари е разумно ето пример:Брава 1.2 - Смяна ангр. ремък ( 2 часа труд, адски пипкаво), накладки, масло и филтри, цялостен оглед на колата - общо около 3 часа - 60 лв.Браво 1.4 - Смяна ангр. ремък ( 1 час труд), заварки по ауспуха ( беше скъсал планка), цялостен оглед на колата - общо около 2 часа труд - 30 лв.За сведение - в Александър ауто за едно закачане на компютър ми взеха 30 лв, е така за здравей-здрасти.
            А в тоя сервиз само въпросният Стефан ли върши работа???? Може ли ако имаш някакъв негов телефон, че да се разбера предварително с него
            Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
            Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
            Fiat Bravo 1.4 120k.с.

            Коментар


              #7
              D & N

              Аз съм новобранец с марката Fiat,но съм карал и немски и японски автомобили и винаги съм ходил в D & N и никога не съм имал проблеми.В сервиза в овча купел за последно ходих преди две години и управителя или там какъвто беше е един надут чичка и малко ме изнерви,но момчетата стават.

              Коментар

              Working...
              X