Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Координати на магазин Автомания

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Координати на магазин Автомания

    има ли някой координатите на магазина....намира се на ул. "Симеон"....търся си антенка за купето на пунто...само пръчката....и разбрах че там имало такава
    Punto 1.2, ELX MPI

    #2
    Re: Координати на магазин Автомания

    blue_g написа:
    има ли някой координатите на магазина....намира се на ул. "Симеон"....търся си антенка за купето на пунто...само пръчката....и разбрах че там имало такава
    Хм, май аз ти бях казал за магазина. Не успя ли да го намериш по моето описание? М/у Констанитин Величков и Опълченска. Като идваш от К. Величков е от дясно и малко преди Опълченската. А в тоя целия обсег сигурно има поне на още 5 места вземаш и пробваш и ако става и ти харесва я вземаш. Цената бе 5лв но имаше някаква и за 3лв, повече от 5лв не бих дал.Успех!
    FIAT Bravo 1.6 16V '97

    Коментар


      #3
      мда ... така е ... последния път минах по улицата но нямаше къде да спра и май съм го подминал....та ми се щеше първо да питам за антенката пък и за точния адрес... пък може пеша да се разходя....и ако кажат че става за пунтовеца я взимам веднага .... дали работят до към 18.30...мислех днес да се разходя до там...
      Punto 1.2, ELX MPI

      Коментар


        #4
        намерих магазина .... купих и антената...но стои някак странно....антената е права и не е с чупещо се рамо....като я завих на основата...тя като ли че стърчи по напред...кам предния капак...отколкото назад...и ме е страх да я понапъна назад....има ли опасност за самата основа...да не протече вода в купето
        Punto 1.2, ELX MPI

        Коментар

        Working...
        X