Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Kлиматроника след няколко паления сам отива на "auto&qu

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Kлиматроника след няколко паления сам отива на "auto&qu

    Здравейте.Сега през зимата съм си сложил климатроника на "eco" на след няколко паления на двигателя /може и след ден-два/ се случва след като запаля самичък да се премести на "auto".При вас как е ???Страшно мн. ме дразни че постоянно се вкл. компресора и т.н.т.Може ли да е от започнал да "сгъва" акумулатор???
    "ГОТИНО е да си ВАЖЕН, но ПО-ВАЖНОТО е да си ГОТИН"
    кара: Fiat ULYSSE 2.0 JTD

    #2
    Направи си експеримент - нагласи го както те кефи, отиди и махни минуса на акумулатора, като предварително се увериш че си знаеш кода на радиото, и после го закачи обратно, включи си климатика, и ако се е "самонастроил", значи при загуба на напрежение се рестартира със заводски настройки. Следователно проблема най-вероятно е в започнал да "сгъва" акумулатор, както и в окислени клеми, мръсни клеми, чисти клеми, но правещи лош контакт, лоша маса някъде, и други подобни.

    Коментар


      #3
      Имаш в предвид да махна минуса след като съм го нагласил и после съм угасил двигателя - нали така?Искам и друго да попитам - при нормално работещ пулт за управление на климатроника след като е бил сложен /ръчно/ на "Изкл." след това от "Вкл." тръгва ли? При мен след поставяне на положение "Изкл." после мога да го пусна само от "Авто" или копчето за обдухване на предното стъкло ???
      "ГОТИНО е да си ВАЖЕН, но ПО-ВАЖНОТО е да си ГОТИН"
      кара: Fiat ULYSSE 2.0 JTD

      Коментар

      Working...
      X