Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой клуб да организира Италфест 2006?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кой клуб да организира Италфест 2006?

    Егоисти, естествено че трите клуба заедно. Италфеста не частна собственост на никого!
    Lancia Kappa 2.4 JTD 99`
    Uno 75 1.5i.e.8V 88`

    #3
    Абе не знам да е отказано на някой, който е искал да помогне за организирането на феста. Да трябва в организирането да участват хора и от трите клуба. Ама какво разбираш под организиране от трите клуба. Например кой клуб ще плати за мястото, полиция, община и .т.н.т освен това за спонсорите трябва да се изготвят платежни документи - доказващи платените от тях суми и позволяващи отчитането им. Та трябва да се знае кой ще подписва договори за спонсорство - всички едновременно ли, или всеки ще намери спонсор и ще се оправя с него-да ама тогава ще има сърдити- що аз не съм основен спонсор, що единия клуб лансирал повече един спонсор и по-малко друг и все едни такива въпросчета. Това разбира се ако искаме да направим Италфест по масов и с това да изпълним една от основните цели на клубовете-популяризиране на италианските автомобили. Едно е ако се събират шепа ентусиясти-тогава поляната е по атрактивна, да обаче ако хората са много трябва организация-иначе ще се разделят на едни малки групички и ще си лафят пак само тези който се познават, после ще се разотидат и следващата година Италфест пак със сто човека и се почва отначало, без да изпитваме удовлетворение че сме направили нещо за любимата марка и за имиджа и сред обществото. Ей такива въпросчета ми се въртят в главата и е добре да се даде отговор и да се премислят нещата отвсякъде и разбира се мислите да се изкажат публично-затова си изливам мислите и се надявам и други да го направят за да стане дискусия
    Alfa Romeo 145 1.8 Twin Spark -Ех, 156 SW 2,4 JTD -Ех
    Alfa Romeo 164 Super 2.0 Тwin spark
    Alfa Romeo 155 Super 2,5 V6
    Alfa Romeo GTV 3.0 V6 24v
    MB CLK - 430 V8

    Коментар


      #4
      Гласивах с четвъртия отговор ... но ако погледнем документалната страна на въпроса към настоящия момент единствен организатор може да е АЛФА клуба /като единствен съдебно регистриран/, което пък от друга гледна точна не означава че не трябва да се съобрази с мнението на останалите два. Ако живот и здраве до следващия фест имаме и други официално регистрирани клубове ... то на официалната покана ще стои и тяхното име а до тогава ... има време. Приканвам колегите от двата други форума да пуснат и там три теми с анкети за града, месеца и деня /събота или неделя/ за следващия фест.
      Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

      Коментар


        #5
        Crusader написа:
        Егоисти, естествено че трите клуба заедно. Италфеста не частна собственост на никого!
        Абсолютно те подкрепям Но за да има консенсус, не трябва да има подривна дейност
        http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
        Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
        FIAT Punto 02' 1.9 JTD
        FIAT Punto 99' 1.7 TD

        Коментар


          #6
          Да ви кажа само приказка, две.....Митко, или там какъвто си, вече ми приличащ повече на извънземно.........Италфест, трябва да е ясно, че организирането му е от КАРБ и още един човек, друг е въпроса с помоща на кой клуб, ако искат и VW могат да помагат!!!За самозабравяне и дума не може да става, тази тема е по актуална при теб!Дискусиите за място ще бъдат при всички фенове на италианките, няма да те пропуснем и теб, споко!Митьо, не ми пипай поста моля!!Не се опитвай да акцентираш на думата, а хвани смисъла!!!!
          GT 2.0 JTS

          Коментар


            #7
            Митко мисля че няма смисъл да се почва старата песен на нов глас-аре стига разбира се че ще има консенсус стига да не започне пак агитация против КАРБ
            Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
            Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
            Ventura garage

            Коментар

            Working...
            X