Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

В /около/ кой град да се проведе ИТАЛФЕСТ 2006

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    В /около/ кой град да се проведе ИТАЛФЕСТ 2006

    Колеги и колежки, нака изберем НАЙ-УДОБНОТО място за всички Ако посочите ’ДРУГ’, моля Ви уточнете кой.
    Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

    #3
    Mitko написа:
    Казанлък е абсолютния център на България. Гласувам за него.
    Абсолютния географски център е местността "Узана", отстояща на 20 км. от Габрово - в Балкана.
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #4
      аз съм от Пловдив, ама мисля че е по удобно в ПазарджикИ от София и от Габрово е на еднакво разстояние (горе/долу)Yellow_Flash_Colorz_PDT_06

      Коментар


        #5
        Mitko написа:
        Казанлък е абсолютния център на България. Гласувам за него.
        Така е и доста федерации правят там годишните си срещи.
        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

        Коментар


          #6
          Аз също съм на мнение че Казанлък е в центъра на БГ и е наи удачно там за всички.Това си е мое мнение
          Alfa Romeo 166 2,4 JTD
          Porsche 944 S2
          http://www.valmcrae.snimka.bg/
          http://vbox7.com/user:val_mcrae
          http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

          Коментар


            #7
            Казанльк е подходящ и по друга важна причина!Той е еднакво удобен за транспорт и от южна и от северна България!Друг е въпроса, ще се намерят ли и местни организатори?

            Коментар


              #8
              kiro_of_the_day написа:
              Абсолютния географски център е местността "Узана", отстояща на 20 км. от Габрово - в Балкана.
              И аз мисля и гласувам така.
              TEMPRA 1.6 i.e. S

              Коментар


                #9
                Аз гласувах за Габрово но като гледам гласовете всичко сочи Пловдив. Сега да изкажа лично мнение. Миналата година беше Долна Баня между Пловдив и София. Сега не е решено още ама да кажем че върви към Пловдив. Пак не е равностойно. Пак Русе и Варна ще минават повечко километри. Се едно да кажем Търговище по същия начин биха реаргирали София и Повдив. Трябва да се избере компромисен вариант за всички защото да не стане като миналия Италфест. Все пак има кой да мисли аз само изказвам лично мнение с което ще има хора които не се съгласят. Има време и ще видим какво ще стане накрая.

                [Skype - FIAT_FREAK

                Коментар


                  #10
                  NIGHT^WALKER написа:
                  Аз гласувах за Габрово но като гледам гласовете всичко сочи Пловдив. Сега да изкажа лично мнение. Миналата година беше Долна Баня между Пловдив и София. Сега не е решено още ама да кажем че върви към Пловдив. Пак не е равностойно. Пак Русе и Варна ще минават повечко километри. Се едно да кажем Търговище по същия начин биха реаргирали София и Повдив. Трябва да се избере компромисен вариант за всички защото да не стане като миналия Италфест. Все пак има кой да мисли аз само изказвам лично мнение с което ще има хора които не се съгласят. Има време и ще видим какво ще стане накрая.
                  Почти същите работи и аз си ги мислех,тая година до София догодина може по насам да се проведе мераприятието.Габрово е наистина един приемлив вариант,и аз за него гласувах как обаче ще се организира там нямам представа,при положение че баш ентосиастите маи са в София.

                  Коментар


                    #11
                    До тук, петнадесетина мнения! А очакваме още 1000!

                    Коментар


                      #12
                      hit-ko написа:
                      До тук, петнадесетина мнения! А очакваме още 1000!
                      ами 9 месеца преди феста ми се струва нормално да е така....прави ми и друго впечатление, как се дискутира "къде е удобно на тоз, на оня" ...а не "къде има инфраструктура, къде е добър пътя, къде ше е удобно за "нормални" хора (имам предвид "не-ентусиасти") ... къде може да се проведе наистина по добър начин, с много интересни за много хора конкурси ..та замислете се за тези фактори също, преди да мислим за географски центрове и "близост до Варна" щото на италфест1 беше близо до Варна и от 90 коли да е имало 1-2 от там!!!

                      Коментар


                        #13
                        valjo написа:
                        прави ми и друго впечатление, как се дискутира "къде е удобно на тоз, на оня" ...а не "къде има инфраструктура, къде е добър пътя, къде ше е удобно за "нормални" хора (имам предвид "не-ентусиасти") ... къде може да се проведе наистина по добър начин, с много интересни за много хора конкурси ..та замислете се за тези фактори също, преди да мислим за географски центрове и "близост до Варна" щото на италфест1 беше близо до Варна и от 90 коли да е имало 1-2 от там!!!
                        Вярно е и това което казваш .... но и другото не е по-маловажно ...А с колко се се увеличили членовете на форумите от италфест1 до сега т.е. колко повече хора знаят вече за феста и колко реално имат възможността да дойдат. На италфест2 след като сте обработили резултатите от анкетите бихте ли казали какво е присъствието по точно отношението на приствали хора от близките до мястото на феса и тези от отдаличените места ....
                        Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                        Коментар


                          #14
                          ivo написа:
                          Вярно е и това което казваш .... но и другото не е по-маловажно ...А с колко се се увеличили членовете на форумите от италфест1 до сега т.е. колко повече хора знаят вече за феста и колко реално имат възможността да дойдат. На италфест2 след като сте обработили резултатите от анкетите бихте ли казали какво е присъствието по точно отношението на приствали хора от близките до мястото на феса и тези от отдаличените места ....
                          ами и на ИФ1 и на ИФ2 , огромната част присъствали са със Сф регистрации или идват от София - като мен и Насо (ВР и PB) НО на ИФ2 имаше много повече участници, много по-нови и интересни автомобили и много повече истински поддържани класики !поради ред причини, едната, хубав път до съответното място2ро относителна близост до удобни хотели и ресторанти3то интересни помоции каквато се оказа тази на 159ката.... точно за това места от типа "поляна" някъде си из чукарите .... не са удачните са удобни за сбирки, на които присъстват само истинските фенове, каквато ще има тази пролет, и тя ще е в северна България, и тя ще е истинска фен среща... в нашия форум има дискусия по тематано за сериозен и грандиозен Италфест 2006, ще трябва МНОГО много повече от ентусиазъм, там просто ще трябва професионализъм и много пари ....

                          Коментар


                            #15
                            Ясно значи от казаното до тука Италфеста ще се проведе в Пловдив на писта Калояново щото сичко там е супер. Нищо че пак няма да се съобразите с географското разположение. Просто искам да намерите най-добрия вариант който да устройва всички. Ако трябва и там да е ама според мен всяка година да се прави в близост до София и Пловдив защото имали каде не е вариант за градовете които са по далече. Знам че ще ме намразите сега ама аз съм нов не съм посещавал ИФ1 нито ИФ2 и за това ще направя всичко възможно за ИФ3 да дойда, но нека да има компромисен вариант за всички.

                            [Skype - FIAT_FREAK

                            Коментар

                            Working...
                            X