Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде се намира кабинения филтър на фиат пунто 1.2 16v

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Къде се намира кабинения филтър на фиат пунто 1.2 16v

    кЪде се намира кабинения филтър на фиат пунто 1.2 16v, ако някоЙ може да ми каже ще съм му много благодарен.
    jss

    #2
    Я провери тук http://eper.fiatforum.com/eper
    Фиат БРАВО 1200 куб.см. 59kW 2001 Г.И. Stilo GAS

    Ситроен Берлинго 1.6 HDi 2009

    Коментар


      #3
      за сефте чувам за такъв филтър(термин) предполагам че става дума за филтъра на копето??? а също така поясни за кое пунто става дума МК1 , МК2 , МК3....

      Коментар


        #4
        Става дума за филтъра на купето

        Става дума за филтъра на купето
        jss

        Коментар


          #5
          Е аз мога да ти кажа как се сменя на бравото като се надяваме за пунто да е същатат процедурата Купуваш филтъра Вдигаш капака на двигателя С отверка "звезда" се развиват 2 болта на капака на кутията за филтъра която се намира в дясната част под чистачките но и под капака отваряш вадиш внимателно филтъра почистваш аз лично с прахосмукачка почистих избърсах и сложих новия наслука
          Фиат БРАВО 1200 куб.см. 59kW 2001 Г.И. Stilo GAS

          Ситроен Берлинго 1.6 HDi 2009

          Коментар


            #6
            На Пунтото се сваля цялата пластмаса под чистачките,там се намира от дясната страна! :D
            Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16V 97г.с АГУ
            Fiat Bravo SX 80 16V 99г. с ГИ АС

            Коментар


              #7
              Ама на пунто Мк2 филтъра се намира в краката на пасажера демек под жабката има едно капаче развива се и го сменяш. а на пунто МК1 както каза колега се намира под кората на чистачките и за да го смениш трябва да свалиш кората.

              Коментар


                #8
                Колеги неска отидох купех си филтър за купето отворих си кората и ко да видя няма филтър колата е Пунто мк1 1.1 ес а питах във фиат и ми казаха че всички имат както и тук четох...

                Коментар

                Working...
                X