Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Централното заключване прави номера.....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Централното заключване прави номера.....

    ....днес стана следното - алармата изпиуква че се включва, но вратите не се заключват......като отворя вратата,алармата се задейства......това става при изгасена кола.....пробвах да я заключа като бутам чоповете надолу, капо преди така като бунта единия надолу и всички се заключваха, сега не става, влиза си само този който натискам, а другите не.....Превключих няколко пъти но без резултат, като я заключа с ключа отвън, отново се затваря само вратата която заключвам, останалите не щат....След това като я запалих и неволно натиснах единия чоп, и останалите се заключиха - индикация че всичко е наред....сега всичко си работи - някой има ли идея какво може да прави проблем...
    Alfa 156 2.0 TS
    Alfa 156 20VTurbo
    Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
    Locost TF1 3.0V6

    #2
    Що не зачете първо: http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=3446
    Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

    Коментар


      #3
      На мене това ми прилича на някакво моментно загубване на ел.захранване към централното. Когато изключиш акомулатора вратите се заключват всяка сама за себе си. При включено централно, ако някоя ключалка е блокирала и не се заключи - не се заключват и останалите.
      Tempra 1.8 i.e. SX SW 1995 г.
      двигател 836А5.000 MPI-WEBER- MARELLI IAW 8F

      Коментар


        #4
        ivo написа:
        Що не зачете първо: http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=3446
        Ми четох го, но няма никаква връзка.....
        Alfa 156 2.0 TS
        Alfa 156 20VTurbo
        Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
        Locost TF1 3.0V6

        Коментар


          #5
          На мене ми се слу4и следното:В големите студове ми падна акумолатора.След като го заредих и запалих колата,установих,че след всяко спиране на колата километрите резетват.Няколко пъти тръгвах и спирах и след всяко включване от контактния ключ аз тръгвам от 0км.Като капак тази вечер докато бях в колата и я подгрявах,централното се заключи само и малко след това се включи и алармата.Всички тези неща не ми се случваха преди да сваля акумолатора.Не знам дали и какво съм сбъркал,ама ако някой има мнение по вапроса ще съм му благодарен да го чуя.

          Коментар


            #6
            Забравих да напиша,че колата ми е Типо с дигитално табло.

            Коментар


              #7
              И на мен през 2-3 паления ми се нулира дневния километраж,ама съм му свикнал вече.Но е доста неудобно без него
              Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

              Коментар

              Working...
              X