Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какви зимни гуми да си взема??

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какви зимни гуми да си взема??

    Колеги все още се колебая какви зимни гуми да си взема - 18/55/15 или 195/50/15. Знам, повечето от вас ще кажат - зимата с по-тесни. Но все пак дайте мнение и инфо за цени, ако имате. Благодаря.

    #2
    Аз си земах 195/50/15 Барум Поларис2 по 100 кинта парчето. Иначе 185/55/15 незнам ква марка беха по 130 кинта. Ама колата си ми е достатъчно висока и на 50 така че ти си преценяваш за теб. :D

    Коментар


      #3
      В събота сложих Дебика Фриго2 175/65/14 по 97лв. на гума (92 гума и 5 лв. монтаж). Сложих ги точно в най-големия снеговалеж. В София пред всички гумаджииници по това време беше лудница. Сложих ги на първата, в която имаха този размер

      Коментар


        #4
        profit написа:
        В събота сложих Дебика Фриго2 175/65/14 по 97лв. на гума (92 гума и 5 лв. монтаж). Сложих ги точно в най-големия снеговалеж. В София пред всички гумаджииници по това време беше лудница. Сложих ги на първата, в която имаха този размер
        Колега къв монтаж бе? Новите гуми са с безплатен монтаж и баланс!!!

        Коментар


          #5
          И при мен монтажа беше безплатен. Демонтаж, монтаж,баланс и монтиране на колата не ми взе допълнително пари . Все пак 4 гуми по 150лв. 600лв. ме одруса оставаше и пари за монтажа да ми иска и щях да му монтирам старите гуми по тялото да го превърна в мишелинче
          Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

          Коментар


            #6
            Гуми

            Все пак колеги аз питах за някакви размери гуми, а като гледам темата - всеки пише каквото си иска. Не, че имам нещо против, но дайте отговор и на моя въпрос.

            Коментар


              #7
              Я да се изкажа и аз :D185/55/15" - возията стана усезаемо по-мека и по-неустойчива на завои (туй зависи от скоростта, с която влизаш :D )
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар

              Working...
              X