Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смяна на летните с зимни

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Смяна на летните с зимни

    Цел ден се въртех от гумаджия на гумаджия и накрая ме обраха копелдаците. 40 лева за 4-те гуми! То се е видело ,че ще купувам още 4 джанти! Тия хора с ден година хранят!
    CSI in the CAR !!!
    Mancuzo Fiat PUNTO 1.7DS 176B3.000,около (6,7л-11л /100)София.


    ПО-ВАЖНОТО ОТ РАЗДЕЛ "Дизел"

    #2
    Ами добре бе колега!!!!!Защо не ги смени предната седмица примерно??? Таман падна снега и всеки се втурна да сменя гуми....!!Това ни е в шибания манталитет..!!Всичко трябва да се прави в последния момент!!! Така,че не се сърди на гумаджийте!!..Те ако не направят пари сега,няма кога!!
    Bravo 1.9 JTD със 105 магаренца!
    Пътят не е мястото,където можеш да покажеш агресивността си...

    Коментар


      #3
      Re: Смяна на летните с зимни

      mancuzo написа:
      Цел ден се въртех от гумаджия на гумаджия и накрая ме обраха копелдаците. 40 лева за 4-те гуми! То се е видело, че ще купувам още 4 джанти! Тия хора с ден година хранят!
      ето че си стигнал до правилния извод , а именно че е по добре да си купиш джанти. около 80 лв. ги има на старо. купуваш и забравяш. И аз чаках последния момент, но ето че падна снега, влезнах си в гаража свалих си летните сложих си зимните и готово за половин час
      Fiat Uno 1.1 60SX 92г.
      Fiat Bravo 1.9 TD100 97г.
      VW Passat 1,9 TDI P.D. 2000г.
      VW Caddy 1,6 BiFuel 2012г.

      Коментар


        #4
        Re: Смяна на летните с зимни

        mancuzo написа:
        Цел ден се въртех от гумаджия на гумаджия и накрая ме обраха копелдаците. 40 лева за 4те гуми! То се е видело ,че ще купувам още 4 джанти! Тия хора с ден година хранят!
        Всичко се предлага на цена, отговаряща на търсенето. Догодина сменяй гумите в началото на ноември, а недей да чакаш първия сняг.
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          #5
          Ха добро утро! Всяка година се чудя на всички мазохисти, които чакат да падне първи сняг и тогава да се юрнат да сменят гумите. Все пак това са зимни гуми, а не снежни!
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #6
            Re: Смяна на летните с зимни

            mancuzo написа:
            Цел ден се въртех от гумаджия на гумаджия и накрая ме обраха копелдаците. 40 лева за 4те гуми! То се е видело ,че ще купувам още 4 джанти! Тия хора с ден година хранят!
            Сега им е жътвата на тях
            She was only a whisky maker but he loved her still.

            Коментар


              #7
              СЪС
              Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

              Коментар


                #8
                i4kin написа:
                Ами добре бе колега!!!!!Защо не ги смени предната седмица примерно??? Таман падна снега и всеки се втурна да сменя гуми....!!Това ни е в шибания манталитет..!!Всичко трябва да се прави в последния момент!!! Така,че не се сърди на гумаджийте!!..Те ако не направят пари сега,няма кога!!
                Е заради такива карам 2 дена с пирон в гумата, защото никой няма свободно време да ми оправи гумата. Сега я помпам всеки ден, докато се освободят места в гумаджииниците.
                Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                Коментар


                  #9
                  Над 4 часа чаках днес, но ги смених :D Тази година се прецаках, смених гумите на Сузукито още преди две седмици, но на Фиата не. Днес си платих за опита с летните гуми.На мен ми взеха 8 лв на гума. Определено ще си купя джанти, за да мога да си ги сменям когато пожелая.

                  Коментар

                  Working...
                  X