Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Качествен Чиптунинг - директно от Германия

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Качествен Чиптунинг - директно от Германия

    Здравейте,Предлагам чиптунинг за всички видове автомобили. ОБД тунинг, BDM тунинг, както и класическа смяна на чипа. От години водя собствена фирма за чиптунинг в Берлин ( Германия) www.powerchip-germany.deНаши продукти могат да се закупят както директно от нас така и от наши представители в Българияправя обобщение на това какво и как трябва да се поръча чип при мен както и какви са цените. Моля прочетете това преди да ме питате на лични или на мейл.1. Какво е чиптунинг?При всеки автомобил снабден със система за електронно управление на двигателят съществува устройство (най-често обозначавано като

    #2
    В следния пост ще обясня няколко неща засягащи чиптунинга. Понеже чиптунинга става всe по популярен в България вече доста колеги са наясно какво по принцип представлява. Имайки предвид обаче на колко много места може да се намери, човек губи представа какво точно трябва да търси и как да сравнява. От нечий приказки все повече се срещат изказвания от типа, Уникален чип, чип точно за въпросната кола, всяка кола е различна и уникална, както и спор кое е по добре: чип донагласян на Динамометър (ДИНО) или чип настройван в движение на колата по улицата.Последното което доста се чува (и което доста ме дразни.... че и е причина за този пост) е ,,Накакъв си чип за моя мотор който не се знае какво прави

    Коментар

    Working...
    X