Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бартер здрави лети 16' за 14' без доплащане

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бартер здрави лети 16' за 14' без доплащане

    ето за какво става въпрос:на гаджето бащата си купи Брава с 16 джанта.но понеже са му скъпи зимните гуми (пък и не е 20-годишно гъзе )иска да си вземе 14-ка-оттам и бартера.ето какво знам за джантата:16х6.5J ЕТ невидях,както и марка (това ще е много интересна обява).джантите са прави и не бият.2х2 са,но като гледам са една и съща марка,но различен модел:гумите са летни FALKEN ZE 512(мисля ) но ДОТ невидях,иначе са с горе-долу добър грайфер,не са напукани-а бе има още живот в тях:да уточня че бартерчето е следното:16-ките с гумите за 14-ки(фиатови)с гуми-по възможност зимни.ако са летни или джантите са без гуми ще променяме договора .а бе ако има зайнтересовани на 0896/809/776 и ще се разбереме.

    #2
    темата я има и в VW forum-а който посещавамhttp://vwclub.bg/forum/viewtopic.php?p=1476639#1476639

    Коментар


      #3

      Коментар


        #4
        Тези с 5-те лъча са оригиналните от Ланча Либра. Моята е с такива.Мисля, че и другите са за Ланча, така че можеш да пуснеш обява и там.Успех с продажбата.

        Коментар


          #5
          Колега искаш ли бартер за тези? Здрави са,не са криви,14-ки са,4 по 98,Fondmetal!
          Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16V 97г.с АГУ
          Fiat Bravo SX 80 16V 99г. с ГИ АС

          Коментар


            #6

            Коментар

            Working...
            X