Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

НЕОБИКНОВЕН аксесоар за кола - нестандартно !!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    НЕОБИКНОВЕН аксесоар за кола - нестандартно !!

    Емотикони за кола. ОмрЪзнаха ли ви скучните задръствания. Направете ги малко по понОсими с новите емотикони (виж http://podarac.com/?page_id=128 ).Забавлявайте се докато шофирате - пет различни емоции ( sorry , thank you, back off , smile , wink ). Уникално предложение за ентусиасти Колега, обявите от фирми се пускат в друг раздел.Спазвай правилата на форума!Модераторски екип на fiat-bg.org
    Емотикони за кола
    Един пръст вече не е достатъчен
    Подарявай умно

    #2
    Боже, боже какво ли нема по белио свет! Сега и това ще трябва да ни отвлича вниманието! Но всичко е за пари, майната й на безопасността, майната му на живота!
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    Коментар


      #3
      Аз пък мисля, че е яко. Е, аз не бих си сложил де, но бих се изкефил като пусна някой пред мен да ми изпише THANKS, вместо да ми пуска некви аварийки като бакшишите.
      Bravo 1.6 16v

      Коментар


        #4
        Това е начин невербалната комуникация , изразена чрез един пръст, да отпадне завинаги
        Емотикони за кола
        Един пръст вече не е достатъчен
        Подарявай умно

        Коментар


          #5
          chris написа:
          Аз пък мисля, че е яко. Е, аз не бих си сложил де, но бих се изкефил като пусна някой пред мен да ми изпише THANKS, вместо да ми пуска некви аварийки като бакшишите.
          ам по ли ще ти е добре ако нито ти дигне ръка , нито авариини ти пусне ?аз се кефя като ми благодарят , дали с дигане на ръка дали с авариини не ме бърка с сега с than you ще е още по яко
          Пунтак 1.1 с лека измама под капака

          Коментар


            #6
            Е добре , то за Thank u е разбираемо.Ама примерно може и Back OFf да му кажеш
            Емотикони за кола
            Един пръст вече не е достатъчен
            Подарявай умно

            Коментар


              #7
              Антивирусната ми изпищява, когато се опитам да отворя сайта...
              Прикачени файлове
              Alfa 159 SW 2.4 Ti
              Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
              "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

              Коментар


                #8
                На третия ден ще ти разбият колата да го краднат. Гледам ги аз тези от година две вече, даже има други на които можеш да програмираш текстови съобщения да текат, но като знам че сега за едно пръдливо касетофонче разбиват кола - какво остава за това.

                Коментар


                  #9
                  Е , сега ... То така , ако разсъждаваха всички.Не вярвам някой да разбие кола за такова нещо.Каде ще го продаде после ?Не ми звучи сериозно.
                  Емотикони за кола
                  Един пръст вече не е достатъчен
                  Подарявай умно

                  Коментар


                    #10
                    wolfself написа:
                    Е , сега ... То така , ако разсъждаваха всички.Не вярвам някой да разбие кола за такова нещо.Каде ще го продаде после ?Не ми звучи сериозно.
                    Ха ха ха...къде щял да го продаде На Карловския пазар, например Като ми откраднаха навремето колоните от старата кола в Пловдив, полицаите викат - върви в Карлово на пазара да си ги намериш

                    Коментар


                      #11
                      Никой няма да си прави труда за такова нещо , което не се знае каква цена е.Плюс това тези емотикони включват и дистанционно, така че едва ли ще ги продадат без дистанционоо.Или може би ще разбият втора кола ? :P
                      Емотикони за кола
                      Един пръст вече не е достатъчен
                      Подарявай умно

                      Коментар

                      Working...
                      X