Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Семейство загина при тежка катастрофа край Черноморец

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Семейство загина при тежка катастрофа край Черноморец

    Семейство съпрузи загинаха при тежка катастрофа край Атия, предаде кореспондентът на БГНЕС в Бургас. Нещастието е станало снощи около 19.40 ч. по пътя между Атия и Черноморец до бензиностанция Лукойл. Станал е пътен инцидент между микробус Фолксваген транспортер, с бургаска регистрация, управляван от 63 год. Видьо Видев от Бургас и л.а. БМВ 525, с бургаска регистрация, управляван от 43 годишен мъж от Бургас. Вследствие на жестокия сблъсък на място са загинали водача на микробуса и съпругата му ? Лилия Видева, 61 годишна от Бургас. Тя се е возила на предната дясна седалка във Фолксвагена. Причини за катастрофата са, че Фолксвагенът предприема маневра завиване в обратна посока от бензиностанция Лукойл към Бургас при наличието на пътен знак и двойна непрекъсната маркировка, в резултат на което БМВ-то пътуващо от Атия за Черноморец се врязва в него.http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1252843
    Като си помисля, че минах по същия път около десет минути по-рано и ме побиват тръпки...Това е само част от статистиката САМО ЗА ТРИ МЕСЕЦА!!!
    Двама гинат в зверска катастрофа край Черноморец Още двама са ранени, младеж е с опасност за живота понеделник, 27 октомври 2008БургасДвама души загинаха в жестока катастрофа на главният път Бургас-Созопол край с.Черноморец, а други двама са тежко ранени.Инцидентът е станал 10 минути след полунощ малко преди разклона за с. Атия. Лек автомобил «Ситроен Ксантия» с бургаска регистрация, управляван от 29-годишният П.И. от с. Черноморец, се е блъснал челно в идваща насреща «Шкода Фабия». Колата е била с бургаска регистрация, а зад волана е пътувал 45.-годишният Я.Т. от с. Черноморец.При жестокият удар на място са загинали водачът на л.а. «Ситроен» и пътничката, пътуваща на предната дясна седалка в л.а. «Шкода» - Р.Т., 43 годишна от с. Черноморец.Тежко ранени са водачът на шкодата, който е настанен в болница с фрактура на лявата ръка, без опасност за живота, и 17-годишният му син, пътуващ на задната седалка. Младежът е в "Реанимация» с диагноза политравматизъм и е с опасност за живота.
    [quote:2276194731]четвъртък, 23.08.2008, 18:57 ч.55-годишна жена е в бургаската болница след катастрофа до Черноморец 55-годишна жена е в бургаската болница, след като пострада при катастрофа тази сутрин на 500 метра от надлез Ченгене скеле по пътя към Черноморец. Инцидентът стана малко преди 11.00 часа, когато автомобилът
    Alfa 159 SW 2.4 Ti
    Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
    "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

    #2
    Питам се аз с каква скорост карат тези сичките глупаци .... ако се кара нормално с 80-90 извън града мисля че ще има достатъчно време да се намали поне на прилична скорост за евентуалната катастрофа ако е неизбежна ... мисля че има разлика от удар с 90 и удар с 50-60 .... доказано е че коланите помагат ефективно до скорости от 70 до 90 ... оттам нагоре Онзи от горе ни пази .... но нали всички са с невероятните коли и могат да карат много добре .... качил се в БМВ и се едно кара самолет ..... туй българина е упорито нещо .... пияни ... без книжки ... ден след ден се говори да не се кара бързо и да не карат пияни те от ден на ден се повече пълнят новините ...
    Красота - http://www.youtube.com/watch?v=Fe-w2TdG0Qo

    Коментар


      #3
      аз като карам без книжка да не карам по-зле от вас
      fiat bravo 16_16v 103hp

      Коментар

      Working...
      X