Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Рunto HGT vs нещо от сорта на GALAXY...!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Рunto HGT vs нещо от сорта на GALAXY...!!!

    Привет колеги, ще ви опиша какво ми се случи преди около няма и 15 минути.Стоя си на светофара на бул .Вапцаров точно срещу Софияленд и чакам да ми светне зелено. До мен спира нещо средно м/у бус и миниван до колкото успях да видя от зад с едри букви пишеше нещо от сорта на GALAXY, незнам какво е това??? нисан ли беше, субару ли?? както и да е. Светва зелено и аз си тръгвам нормално...обаче пича с буса тръгна доста бързо и аз си викам, чакай малко да се заиграя.......... ами така се заиграх, че до следващия светофар на бул Черни връх (точно с/у кошарите) вече бях с 120-130 и едвам изпреварвам минивана и го изпреварвам понеже пича отби една пряка преди светофара и трябваше да намали .....какво беше това незнам, обаче ми събра очите, б*си буса!!! . Аз иначе си карам пунтото на газ, но тоя така се набра, че няма стигане. Гледах и в auto.ru, но такава кола с такава марка неможах да открия, какво ли е имал под капака тоя незнам, обаче много вървеше
    punto HGT

    #2
    Да не е било нещо такова http://www.bg.autotip.com/ford-galax...80Повече от Пунто ХГТ ще ти трябва :D

    Коментар


      #3
      http://catalog.auto.ru/catalog/cars/ford/galaxy/Чесно казано незнам дали беше точно такова, но така като гледам и моделите, даже и това което е 204к.с. като време от 0-100 го дават да е по бавно от HGT-то
      punto HGT

      Коментар


        #4
        Ford GALAXY е колата.Не може да не го дръпнеш,поне 2 пъти по-тежък е от тебе.
        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

        Коментар


          #5
          Явно не е било Галакси, ще се оглеждам друг път по внимателно, пък дано пак да се засечем :D
          punto HGT

          Коментар


            #6
            didich написа:
            Явно не е било Галакси, ще се оглеждам друг път по внимателно, пък дано пак да се засечем :D
            Още срам ли искаш да береш :D

            Коментар


              #7
              Dedra 2.0 написа:
              didich написа:
              Явно не е било Галакси, ще се оглеждам друг път по внимателно, пък дано пак да се засечем :D
              Още срам ли искаш да береш :D
              Срам никога няма да бера, ако ще и трабант да ме отмине, все пак не съм купил колата за да си правя дръпки, а защото ми харесва, пък това с тоя миниван стана съвсем случайно , сигурен съм, че ако застанем на старта ще го накажа
              punto HGT

              Коментар


                #8
                Нямаше ли и Еспас Уилямс V6? Едва ли е било то,де,но пак е в категорията на бързичките бусове.

                Коментар

                Working...
                X