Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Внимавайте през В. Търново

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Внимавайте през В. Търново

    Отнася се за тези , които минават през Велико Търново от СФ към Варна и обратно. Следващите 1-2 години ще бъде използван обходен маршрут през квартал "Чолаковци" и "Индустриална зона", който преди моста на р. Янтра може да ви изненада с много остър завой, неподготвените за този пътен участък често уцелват бетонния стълб. Спазвайте ограничението, за да пазите и себе си, а и заради многото патрули на КАТ, които се забелязват в участъка. През ноща пътя не е осветен(за сега), а много често има хора, които вървят по пътя и са предпоставка за ПТП. Очаква се маршрута минаващ директно през града да бъде затворен до ден или два, въпреки че беше планувано за днес.
    --Старата ръжда любов не хваща!--
    156 sportwagon 1,9 jtd 115
    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

    #2
    Re: Внимавайте през В. Търново

    van_dal написа:
    Отнася се за тези , които минават през Велико Търново от СФ към Варна и обратно. Следващите 1-2 години ще бъде използван обходен маршрут през квартал "Чолаковци" и "Индустриална зона", който преди моста на р. Янтра може да ви изненада с много остър завой, неподготвените за този пътен участък често уцелват бетонния стълб. Спазвайте ограничението, за да пазите и себе си, а и заради многото патрули на КАТ, които се забелязват в участъка. През ноща пътя не е осветен(за сега), а много често има хора, които вървят по пътя и са предпоставка за ПТП. Очаква се маршрута минаващ директно през града да бъде затворен до ден или два, въпреки че беше планувано за днес.
    Искаш да кажеш ,че тези които пътуват от София към Варна и обратно няма да преминават вече през светофарите на Практикер.Сега ще стане кофти с движението на Хлебозавода.Там пътуващите от София към варна и обратно ще правят 90 градусов завой.Горкия асфалт ако е така.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Днес в пик час беше адската лудница..направиха ми сандвич и щяха да ме смачкат отпред и отзад.На това кръстовище на хлебозавода вече има светофари.Търновци внимавайте на кръговото на Телферите...там така щях да се изшия...променено е предимството и вече има островчета.

      Коментар


        #4
        coolboby написа:
        Днес в пик час беше адската лудница..направиха ми сандвич и щяха да ме смачкат отпред и отзад.На това кръстовище на хлебозавода вече има светофари.Търновци внимавайте на кръговото на Телферите...там така щях да се изшия...променено е предимството и вече има островчета.
        Светофарите няма да помогнат с кой знае какво на 40 тона влекач да завие на 90 градуса.Предвиждам образуването на големи колони от автомобили точно на това кръстовище.Най-добре ще се получи с регулировчик ,но нали се досещате сами ,че мързела е голяма работа.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Това мислех да напиша и аз за големите тирове..но както преди така и сега ще го вземат този завой.

          Коментар


            #6
            днеска четох във вестника че ще слагат ( мисля че за там се отнасяше ) камера с радар ама точно кога незнам .. разбрах че сега са купили техниката а кога ще я монтират незнам
            Пунтак 1.1 с лека измама под капака

            Коментар


              #7
              uBoy написа:
              днеска четох във вестника че ще слагат ( мисля че за там се отнасяше ) камера с радар ама точно кога незнам .. разбрах че сега са купили техниката а кога ще я монтират незнам
              http://dnesbg.com/showNews.php?id=6331

              Коментар


                #8
                Само за няколко секунди изображенията ще се появяват на принтерите в управленията на КАТ. След това нарушителите ще бъдат привиквани, за да си платят глобите.Как ще стане това за тези които са преминаващи само и не са с Търновска регистрация?Другото което ми дойде на ум е загубата на двете бензиностанции на ОМВ.С колко ли ще им падне оборота?
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар


                  #9
                  о да.. сигурно ще ги преместят а за снимките.. ако не си от ВТ , снимката ще я пратят в КАТ в града от който си и там ще те привикват
                  Пунтак 1.1 с лека измама под капака

                  Коментар


                    #10
                    Не само ОМВ..ами Мола..новооткрития автосалон на Мазда и други..и докато направят пътния възел...магистралата вече ще е готова ..която няма да минава през ВТ..и язък къде са правили пътен възел.

                    Коментар


                      #11
                      Над 30 000 търновци ще страдат от новата организация на движениетоТировете нагазиха в града, няма тротоари, огромни опашки се извиват край Южния пътен възелНИТО ЕДИН ТРОТОАР НЯМА ПО ЦЯЛОТО ПРОТЕЖЕНИЕ НА ТРАСЕТО, ПО КОЕТО Е ОТБИТО ДВИЖЕНИЕТО заради изграждането на новия пътен възел ,,Качица

                      Коментар


                        #12
                        Транспортни неволи покрай пътен възел

                        Коментар


                          #13
                          Във връзка с ремонтите да попитам - откъде може да се влезе на бензиностанцията на Шел, че оня ден от обикаляне така се бях подредил без бензин, че се принудих накрая да заредя на ОМВ. Да не би за тези две години ремонт Шел да я закрият, или преместят някъде другаде? А ОМВ трябва да са доволни, защото никога преди при тях не е имало такива опашки, както сега.
                          Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                          Коментар


                            #14
                            а обиколен път има ли? нещо по-хитро, макари по-дълго?
                            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                            Fiat Bravo'97 1,6 16v
                            Fiat Tempra'91 1,6 mono

                            Коментар


                              #15
                              pakumba написа:
                              а обиколен път има ли? нещо по-хитро, макари по-дълго?
                              Няма да ти кажем, ще стане лудница. Шегувам се. Можеш да минеш пак от там..Виж снимката. Със зелено е затворения път...това на което му викат качица..а с червено е заобиколния..дефакто е почти успоредно на трасето което е затворено.Това обхощане си струва ако си посока Варна, Русе и.т.н.Ако пътуваш за стара загора по алтернативния, който е с табели.Съжалявам за качеството, ама по-умно неможах да го направя рано сутрин

                              Коментар

                              Working...
                              X