Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bravo 1.9 JTD vs BMW 325 TDS

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Bravo 1.9 JTD vs BMW 325 TDS

    Какво Ви е мнението колеги? Мисля да го пробвам, иначе все вика много вървяло ала бала. БМВ-то било 6 цилиндрово и много вървяло. Предполагам, че ще ме бие но аз съм длъжен да опитам, не мога да пропусна
    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

    #2
    Колега, недей! BMW-то е 6-ак и много върви, ама наистина. Тези дни покарах едно такова. Фиат-ката няма никакъв шанс.
    Fiat Bravo 1.9 JTD / Fiat Bravo II 2.0 Multijet
    www.fiat-bg.org/forum

    Коментар


      #3
      Според мен нещата ще са на кантар. Но все ми се струва че ще го биеш. Нещата зависят много от състоянието на двете коли. 143 коня е двигателя нали.
      FIAT Bravo JTD GT '99

      Коментар


        #4
        мисля че ште ти е трудничко да земиш бмв-то ама се пак ти пожелавам успех
        ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
        Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
        Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

        Коментар


          #5
          Абре Ники,отде го изкопа това БМВ ? Ако е 143 коня не че няма да го биеш,но дори и старта няма да можеш да му вземеш Ама пробвай,все пак е за спорта поне няма да се разтягат само теоретични локуми като другата тема
          Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

          Коментар


            #6
            Ами в подписа на колегата пише chip tuning (което е и правилното изписване), следователно неговата кола колко да е - към 130 коня. При това положение и като се имат предвид масите, би трябвало да го бие, но не и на старта.
            She was only a whisky maker but he loved her still.

            Коментар


              #7
              Аз съм се дърпал за малко на първа и втора (после нямаше на къде) с 525 tds и бравото вървеше малко повече. Разбира се не е гаранция че другия е настъпвал до край, но не ми се вярва в случая да беше обратното. При по-голяма скорост може и да дръпне bmw-то, а пък и случая е с 325, не знам но си струва да се опита. А и на tyson бравото май е по-надуто от моето.
              FIAT Bravo JTD GT '99

              Коментар


                #8
                Колега аз съм с купе 131кс. такова 325ТДС ме бие, прави си сметка
                coupe 1,8 16V

                Коментар


                  #9
                  Е хубаво де Най-добре е да се тества.А и ми се струва че бравото на колегата е повече от 130 коня.Между другото аз вървя наравно с Golf 4 TDI до 150 km/h. Нагоре не знам как е. И моето е с ремап, но не са сменяни грънците и т.н.
                  FIAT Bravo JTD GT '99

                  Коментар


                    #10
                    Добре де разбрах, че ще ме напари. Сигурно обаче ще го пробвам ей така за спорта. Викат, че било 150 коня и МНОГО ВЪРВЯЛО.Ванко, на братчеда единия колега дето искаше да купува моето Браво си го е купил, но още не го е регистрирал и иска да ме накаже vsd, незнам колко е надувано мойто защото не съм правил съпоставка с друго но със сигурност е с чип от италия още.
                    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                    Коментар


                      #11
                      еее ако има жокерчета незнам, пробвай.... да излезат буталата да видят кой кара
                      coupe 1,8 16V

                      Коментар


                        #12
                        Ще те бие за жалост Присъствал съм на такава гонка Със същите модели Но поне пробвай не се знае

                        Коментар


                          #13
                          Баща ми е с такъв мотор на бмв-то само че 5-тица и е много тромаво, а е с нова помпа и едва ли не всичко беше почистено преди да се монтира тя. И е шестак мотора. Не знам аз мисля, че трябва поне да сте равни.
                          www.CarProfi-BG.com
                          Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
                          Зареждане и ремонт на автоклиматици.
                          Най-атрактивните цени в София!

                          Коментар


                            #14
                            crush написа:
                            Баща ми е с такъв мотор на бмв-то само че 5-тица и е много тромаво, а е с нова помпа и едва ли не всичко беше почистено преди да се монтира тя. И е шестак мотора. Не знам аз мисля, че трябва поне да сте равни.
                            аз съм за Алфата!
                            Fiat, Lancia, Alfa Romeo - Testdrive.bg

                            Коментар


                              #15
                              combi написа:
                              аз съм за Алфата!
                              За коя Алфа бе колега
                              Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                              Коментар

                              Working...
                              X