Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Браво 1.6 16V 99 г. - На части

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат Браво 1.6 16V 99 г. - На части

    Продавам Фиат Браво 1.6 16V GT 99г.58000 хил. кмЕкстри:-Ел. огледала-Ел. стъкла-Хидравлика-Климатроник-Централно-Чупещ волан-ABS-AIRBAGS-Ляти джантиПродава се на части, колата е по таван снимки утре, че току що я докарахмеСнимки на определени неща на лични, за информация тел.: 0888/066013 - ВладоПродадени са:-Скорости-казанче стъкломиещо-Двигател гол(всичко около двигатела го имам,всмукатели,изпускатели,хидравлика,генератоти абе всичко)-дръжки врати 2бр.-хидравлична реика-бензинова помпа-копче халогени-бутон за парно(тая врътка в средата)-машинка ел. джам дясна- огледало дясно - предни носачи - мокет преден капак- подкалник заден десен- ляти джанти- резервна джанта- задна броня- капачка резервоар външна- пръскалки преден капак- радиаторче парно- машинка лява- стартер- дюзи 4бр.

    #2
    Колата е на 58000 хил.км и това което е здраво е в уникално състояние,климатроника работиСнимки на определени неща на лични

    Коментар


      #3
      Алуминиевите джанти 4 броя ли са и какъв цолаж?
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        15’’ са колега,без драскотини,заварвания и т.н. носих ги на баланс преди да купя колата (щото ги беше свалил човека) и бяха перфектно прави цена на лични

        Коментар


          #5
          имаш ли болтове за ал. джанти, каква дължина са

          Коментар


            #6
            Колега болтове имам, но не са 1 бр.,и мам едни други от голф GTI трябва да видя колко бройки са, иначе са дълги точно за ал. джанти

            Коментар


              #7
              Скоростите, казана за чистачките са продадени, всичко друго в наличност

              Коментар


                #8
                да питам имаш ли носачи, външен ляв накрайник, амортесьори комплект

                Коментар


                  #9
                  носачи имам, накрайник също, предните амортисъори са мъртви, тоест изпуснали, задните са ок- Двигателя и дръжките на вратите заминаха

                  Коментар


                    #10
                    rally_86 написа:
                    носачи имам, накрайник също, предните амортисъори са мъртви, тоест изпуснали, задните са ок- Двигателя и дръжките на вратите заминаха
                    Заминаха при мен, за което благодаря на колегата !

                    Коментар


                      #11
                      кората под двигателя здравали ти е?
                      Fiat Marea Weekend ELX 1.9 JTD

                      Коментар


                        #12
                        нямам кора сори

                        Коментар


                          #13
                          бензиновата помпа кадето е в резервоара можеш ли да дадеш цена за нея и ако може снимки

                          Коментар


                            #14
                            имам колега,снимки утре цена на лични

                            Коментар


                              #15
                              Re: Продавам Фиат Браво 1.6 16V 99 г. - На части

                              http://www.snimka.bg/album.php?album_id=146620

                              Коментар

                              Working...
                              X