Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Fiat Punto Sporting 90

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Fiat Punto Sporting 90

    Колеги, мисля че е време да сменям возилото с ново, така че пускам първата си голяма любов за продажба.Фиат Пунто Спортинг 90Година на производство - Ноември 1996г.Двигател - 1,6 MPIМощност - 88 ксВрати - 3 врати131 000 км, като аз се наемам да гарантирам за изминатите от мен 40 000 км от 2005г когато купих колата на около 90 000км КлиматикЕл.стъклаAirbag на воланаХалогениТъмно сив металикРегулиране на волана по височинаРегулиране на шофьорската седалка по височина + надуване на облегалкатаCD MP3 Sony + пълен комплект колони (предни пищялки от Ауди, на вратите - Sony XPlod 3-лентови, тапицирана кора с две елипси Alpine, туба Blaupunkt + усилвател Blaupunkt - мисля че много прилично свири без излишно тропане, тресене и бучене)Газови амортесьориСпортно гърнеСменена генерацияНов акумулатор15" алуминиеви джанти (от прословутото Седичи на Матей ) с гуми купени пролетта14" железа със зимни гуми на един сезонЦена - 3 000 лв Колата има външни забележки, най-вече защото в продължение на една година я кара една колежка но пък за шофьорската седалка си е виновен моя задник. Yellow_Flash_Colorz_PDT_08 Според мен за градски автомобил е чудесна, кара се леко и по мотора няма никакви забележки.Тъй като в момента нямам фотоапарат, не мога да кача снимки.Има по принцип в общи приказки, една тема за календар мисля че беше и там има 2-3 снимки но са от по-отдавна.Ако някой има интерес ще се постая да кача нови, или да му изпратя на мейла.Оставам на разположение за въпроси и огледи
    Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

    #2
    Забравих да спомена, разбира се, коментар на цената
    Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

    Коментар


      #3
      Брех, дори няма и спам по обявата... хора, ако има нещо, което не е наред според вас с обявата, моля кажете ми. До момента не съм продавал кола, така че вероятно пропускам нещо ( за снимките обясних, скоро ще има).Ако имате забележки или питания съм отворен за съвети. Исках да доуточня нещо - така на пръв поглед джанти, музики, спортинги, някой ще си каже тоя е някакъв дрисльо дето се е дърпал по светофарите и е надувал музики за прави панаири - такова нещо НЯМА! Колата не е виждала тормоз от мен, карам доста спокойно, не съм състезател (мисля даже новата кола да е с по-малък мотор), а колкото до музиката, мисля че звука е качествен, баса не се губи навън и не дрънчи, високите също са добре.Това е като допълнително инфо
      Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

      Коментар


        #4
        Yellow_Flash_Colorz_PDT_09
        Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

        Коментар


          #5
          2800 лв...с ДДС
          Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

          Коментар


            #6
            Както спомена скоро един колега - "цената на Cdто падна и сега за 2500 лв получавате и подарък Пунто"
            Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

            Коментар


              #7
              Може ли да опишеш малко по-подробно забелешките по колата?

              Коментар


                #8
                Колега, извинявай че чак сега, обаче преди малко влезнах в нас от работа.Така, забележките се състоят предимно в драскотини, тъй като както споменах, колата е карана от около година от една бивша колежка. Има драскотини по предната броня (разбира се) една драскотина на заден десен калник, и нечий дебел задник се е подпрял на предния десен калник и седи леко хлътнало на едно място, но без никакви драскотини и наранявания на боята. Абе мисля че утре ще успея да я снимам и да кача снимки, а може и на мейла ти да ти пратя ако искаш.Друго другоо, а да - задната ми чистачка напоследък работи когато си поиска...знам ли...Мисля че друго не се сещам за момента - ако искаш да видиш Фиатчето и да го пробваш 0888 47 61 87 - Виктор
                Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

                Коментар


                  #9
                  Няма защо да се извиняваш, даже благодаря за бързият отговор.Колкото до снимките-мисля,че са почти задължителни за да вървят нещата...

                  Коментар


                    #10
                    Така е, прав си, утре се надявам да успея да ги кача.
                    Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

                    Коментар


                      #11
                      От днес Фичката си е със зимните гуми, но го снимах и с летните Следобяда ще кача и снимките.
                      Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

                      Коментар


                        #12
                        нещо не се справям с качването на снимките, някой ще удари ли едно рамо
                        Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

                        Коментар


                          #13
                          Ето снимките на колегата :
                          Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                          Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                          Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                          Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                          BMW X3 3.0D Aut

                          Коментар


                            #14
                            Хиляди благодарности :D Също така хиляди извинения, за мръсотията, но просто не разполагам с цифров апарат, и нямаше как да ангажирам момчето, да ме чака и да я мия.Както и да е, колата вече свети
                            Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

                            Коментар


                              #15
                              ако ги имах парите веднага щях да сменя моето с това
                              Пунтак 1.1 с лека измама под капака

                              Коментар

                              Working...
                              X