Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Euro Trip 2008

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Euro Trip 2008

    В четвъртък се завърнах от 7-дневна обиколка на Европа, която бе провокирана от покупката на безбожно евтин самолетен билет през септември - 30Е отиване и връщане до Бергамо.Кацнах, взех си кола под наем (която кръстих Живка на 10-тата минута, след като разбрах колко е "пъргава") и тръгнах към Милано (50 км.). Два часа чакане на Миланската гара гаджето да пристигне от Женева. Тръгнахме ма юг към Флоренция. Обраха ни на някаква бензиностанция - лаптоп, дрехи и паспорт. Клетви и тръшкания от момата, спокойствие и размисъл от моя страна. Спирка в Маранело да видим къде се правят Фераритата. Спане при родителското тяло на 100 км. от Флоренция. Разходка из Флоренция, катедрали, чудеса и просещи цигани. Пак спане и 600 км. до Ница. Разходки и здраво напиване вечерта. 20 км. до Монако.Пълно с гладни туристи и много богати жители. Скъпо. Пак в Ница (без напиване).600 км. до Женева. Спиране до заводите на Фиат - за 5 минути излязоха над 20 автовоза, половината пълни с Алфи. Странна работа. Пререкания с швейцарски митничари що съм без паспорт, клетви и псувни от мен, усмивки и мили очи от момата. Пуснаха ни, умно момиче. Напиване. Разходка из европейския БАН - ЦЕРН. Меката на интернета, богата работа, кадърни хора. Ама все пак успели да счупят най-големия ускорител за частици в света.Прегрял някакъв магнит, малък, колкото къща. Голяма работа, сега го правят, струва само няколко милиона евро. Разходка из Женева. Дъжд и гладни патки из езерото им. Изядоха един хляб и не им стигна, та чак якето ми захапаха. Спане. 400 км. до Милано. Дъжд и катедрали. Спане и кой от където е - аз към Бергамо, момата към Женева.
    Прикачени файлове
    Fiat Bravo Dynamic 1.9 Multijet '08, Mercedes A170 CDI '02
    Suzuki SX4 1.9 DDIS '09, powered by FIAT
    Ex: Marea 2.4 JTD 2000
    Ex: Brava 1.6 1997
    Ex: Puntо 1.1 1994

    #2
    Още:
    Прикачени файлове
    Fiat Bravo Dynamic 1.9 Multijet '08, Mercedes A170 CDI '02
    Suzuki SX4 1.9 DDIS '09, powered by FIAT
    Ex: Marea 2.4 JTD 2000
    Ex: Brava 1.6 1997
    Ex: Puntо 1.1 1994

    Коментар


      #3
      Поздравления за интересния материал! И снимките са чудесни! А продължение ще има ли? Липсва завръщането...
      FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
      FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

      Коментар


        #4
        Супер пътуване, браво!А разбрахте ли български или румънски цигани ви окрадоха?

        Коментар

        Working...
        X