Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Brava 1.2 16V vs. Golf 3 1.8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Brava 1.2 16V vs. Golf 3 1.8

    Как мислите .. аз съм 82 к.с. , Голфът е 75 к.сКой ще е победител според вас?
    Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


    Когато целта е всичко и пътят е без значение!

    #2
    ти колега ... напукаии голфа покажи му кои е шефа
    ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
    Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
    Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

    Коментар


      #3
      аз колега залагам на теб преди известно време се дърпах с една Астра 75 к.с. и я оставих с мойто пунто да се чуди на къде да тръгне. Да то е 90 к.с ,но все пак е Италианка. Сори за латиницата:More power , more fun :D :D
      Fiat Punto SX 90
      Toyota Celica ZZT231 1.8 VVTLi T Sport

      Коментар


        #4
        Абе 1.8 75 коня не съм чува да им , да не е е 1.6

        Коментар


          #5
          На тегло сте еднакви, по коне си малко над него, но въртящият му момент е доооста над твоя ... Интересно ще е Ако те бие като си зема пунтото ще го пробвам и аз Усеща се, че дърпа голфа, но всичко зависи от уменията и на двама Ви ... голфчето още от ниски обороти го усещам, че дръпва, но за бравата ти не помня нищо Да не ти казвам, че голфа му във високи обороти хич го нема :DАйде утре да ги пробваме... и без тва оня врачанския ми се праи с 900 кубиковото си пежо... срещу 900 кубиковото чинкуеченто :D Да направим ден за гонки на ТУ :D

          Коментар


            #6
            каде ште се слагате и аз да фърля 1 поглед
            ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
            Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
            Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

            Коментар


              #7
              Golf 1,8 е 90 кончета

              Коментар


                #8
                има и гоуФ 3 1.8 75к.с. един бивш колега има такав,куцо куцо колкото си искаш
                Honda Jazz 1.4 8v 07'

                Коментар


                  #9
                  1.8 75 коня е много куц! АМА Много!!!Обаче ако те е излъгал и е 1.8 90коня нямаш никакъв шанс! Това върви два пъти повече....Даже Браво 1.6 16в ще се узори с него!
                  НЕ КЛИКВАЙ ТУК!
                  И ЗА НИЩО НА СВЕТА НЕ КЛИКВАЙ ТУК!!!

                  Codename: ФИЧО

                  Коментар


                    #10
                    KbH40 написа:
                    Даже Браво 1.6 16в ще се узори с него!
                    Колеги, Браво 1.6 не се озорва от нищо и от никой :D
                    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                    Коментар


                      #11
                      Ако не е пипан голфа Бравото ще го спука защото е по леко има по бърз старт аз лично имам такова и съм доволен по книга дават италианците сигорност до 170км ч аз съм вдигал 180 малко тресе но за 10 годишна кола и 1.2 двигател е супер

                      Коментар


                        #12
                        забравих да спомена сигорно ли е че Голлфа е 75 коня

                        Коментар


                          #13
                          KbH40 написа:
                          1.8 75 коня е много куц! АМА Много!!!Обаче ако те е излъгал и е 1.8 90коня нямаш никакъв шанс! Това върви два пъти повече....Даже Браво 1.6 16в ще се узори с него!
                          Кънчо ти реално ли разсъждаваш? Вярно е, че малко в тоя раздел изкарват 1.6 16в пред Бугати, но чак да се зори с ГОУФффф 3 90к.с. доста ме съмнява. Ако не се лъжа бравото е 106к.с. и колегата Ригел от форума има такова . Крал съм го и с него наказах бмв 318 с половин кола. Аз съм с 1.8 ГТ и до сега не съм попадал на вървящ немец дори GTI. Само веднъж една тойота ярис или малка королка беше не си спомням ме наказа изключително долно, но май беше с турбинка.
                          EX FIAT BRAVO 1.8 GT 97' - първата любов
                          http://www.youtube.com/watch?v=Fza5pPlBOoo

                          Коментар


                            #14
                            KbH40 написа:
                            1.8 75 коня е много куц! АМА Много!!!Обаче ако те е излъгал и е 1.8 90коня нямаш никакъв шанс! Това върви два пъти повече....Даже Браво 1.6 16в ще се узори с него!
                            Кое ще се озори с този Голф така и не разбрах Какво се плашите толкова като чуете за Голф та пишете такива глупости. Голф 3 1.8 90к.с. ускорява 0-100км./ч. за над 15 сек. такъв умрял кон е че няма аналог в своя клас Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 Тук пускам един линк с този Голф сравнен само че с Браво 1.4 което има почити същата динамика с Браво 1.2 16В :D А ако се пусне с Браво 1.6 16В докато ускори Голфа до 100км. вече няма да може да чете с просто око задния номер на Бравото в далечината http://www.carexpert.ru/compare.php?...=vwgl-1991h18&
                            Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                            Коментар


                              #15
                              0-100 16,4 че то и аз имам шан да го бия !
                              Пунтак 1.1 с лека измама под капака

                              Коментар

                              Working...
                              X