Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колеги ! Писна ми

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колеги ! Писна ми

    Аман от тенекиджии! тъкмо реших че сам намерил свестен пич и че сам решил въпроса с оправянето на тенекетата на Бертонето и така наречениа майстор ми вдигна цената по 2 !!!!! Моля Ви, ако някой има свестен и не много алчен тенекиджия/бояджия да свирка ! Голямото черпене е от мен
    lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
    ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
    Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

    #2
    0898 850 868- Вескоедин колега си прави типоти при него и мисля,че беше доволен

    Коментар


      #3
      Познавам един ама е във Варна :"))

      Коментар


        #4
        icecool написа:
        Познавам един ама е във Варна :"))
        И аз познавам един много готин .... ама пък той е в Русе .............
        Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

        Коментар


          #5
          ivo написа:
          icecool написа:
          Познавам един ама е във Варна :"))
          И аз познавам един много готин .... ама пък той е в Русе .............
          като гледам... някаде извън софия ще я правя. тука са главорези и мърлячи
          lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
          ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
          Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

          Коментар


            #6
            Във Враждебна има доста добри майстори. Мои познати си правиха колите там, доколкото си спомням и двамата в различни сервизи и двамата бяха много доволни. Ще искам телефон в понеделник и ще ти пиша.

            Коментар


              #7
              Аман от тенекиджии! тъкмо реших че сам намерил свестен пич и че сам решил въпроса с оправянето на тенекетата на Бертонето и така наречениа майстор ми вдигна цената по 2 !!!!! Моля Ви, ако някой има свестен и не много алчен тенекиджия/бояджия да свирка ! Голямото черпене е от мен
              Има такива, но не са в София, ако това е проблем изобщо?Специално за твоя случай ти препорьчвам майстор от провинцията, с добро име в бранша!

              Коментар


                #8
                съгласен сам ! hit-koако ще в Силистра да е предполагам че имаш някого в предвид
                lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
                ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
                Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

                Коментар


                  #9
                  съгласен сам ! hit-ko ако ще в Силистра да е предполагам че имаш някого в предвид
                  Съжалявам, но в Силистра не познавам никого!

                  Коментар


                    #10
                    icecool написа:
                    Познавам един ама е във Варна :"))
                    Кой е той?

                    Коментар


                      #11
                      x 1/9 написа:
                      ivo написа:
                      icecool написа:
                      Познавам един ама е във Варна :"))
                      И аз познавам един много готин .... ама пък той е в Русе .............
                      като гледам... някаде извън софия ще я правя. тука са главорези и мърлячи
                      Ако го мислиш сериозно ... само кажи ... ще ти уредя среща ... а и междудругото се появи още един познат .... малко с по скромни възможности ... но пък при него съм си правил темпъра два пъти ....
                      Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                      Коментар


                        #12
                        Re: Колеги ! Писна ми

                        x 1/9 написа:
                        Аман от тенекиджии! тъкмо реших че сам намерил свестен пич и че сам решил въпроса с оправянето на тенекетата на Бертонето и така наречениа майстор ми вдигна цената по 2 !!!!! Моля Ви, ако някой има свестен и не много алчен тенекиджия/бояджия да свирка ! Голямото черпене е от мен
                        Ами мога да ти препоръчам горещо сервиз ZENDER, или както го наричат Z-center, които са вносители на боите SIKKENS, които са едни от наи-добрите. Баща ми оправи там неговото возило, което беше доста смляно отляво и сега аболютно нищо не личи. Даже ги посещавахме няколко пъти по време на ремонта и мога да твърдя, че наистина перфектно го бяха изчукали, след това грундирали и боядисали. Всяка фаза по отделно проследих, перфектна работа. Ако имаш интерес ще питам за адреса...
                        FIAT BRAVO 1.6 16V

                        Коментар


                          #13
                          давай адреса на Зендер... да ги видим. Ако не са фенове на реставрациите, отпрашвам към Русието
                          lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
                          ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
                          Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

                          Коментар


                            #14
                            давай адреса на Зендер... да ги видим. Ако не са фенове на реставрациите, отпрашвам към Русието
                            Изкърпване и боядисване смятам, че има много които биха го направили качественно! Но на теб ти трябва майстор, който да вземе работата присърце, да обхване комплексно нещата, като обьрне внимание и на най-малките пдробности, включително и антикорозионно покритие отдолу, да се вдъхнови от това което прави!!! / Иска малко занаятчийски подход, а не промишлен / Такава една работа , отива предполагам, около два месеца, а през това време някой може да реши вьпроса и с тунинговането на мотора! Иначе някой ще ти я нагизди само козметично и след година ще тръгне отново ръждата! Така бих подходил аз!

                            Коментар


                              #15
                              Аз имено това търся!!!искам занаятчия, истински майстор. Някой които ще го прави заради самото предизвикателство. Заради кефа да направиш нещо както е било преди години. Парите всеки може да ги вземе, но не всеки може да го направи.Майстора който бях намерил е такъв, но си е взел един млад пич... нахакан техничар, които му мъти мозака. Та заданието е следното : месец и нещо-два тенекета... междувремено се реставрира/реновира салона и се прави лек тунинг на двигателя.В рамките на ремонта на теникиите ще се ремонтират и другите детайли по ходовата част и окачването. Купето:От долу - песъкоструене( с кварцов пясък) и последващо грундиране и покриване с антикорозиони лакове и подобни гадостиза останалата част - рязане, заваряване и т.н. до вид максимално доближаващ се до оригиналната форма и линияна колата. после финиш и боя. Има места които са много сложни за работа.. ръбовете на предния капак... капака на двигателя... по вратите...Тази кола си иска майстора !!! ако има такива навитаци - аз сам насреща. Захващам се с тях и я правим заедно и отделно си плащам за майсторлъка.
                              lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
                              ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
                              Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

                              Коментар

                              Working...
                              X